Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo premiera Star Wars Solo. Z zapowiedzi można wywnioskować, że po filmie wojennym (RO1), obejrzymy film gangsterski. Ciekawe kiedy nawiążą do Siedmiu Wspaniałych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Polsacie "Earl, ja i umierająca dziewczyna" http://www.filmweb.pl/film/Earl+i+ja%2C+i+umierająca+dziewczyna-2015-723832  , nie przepadam za filmami o chorobach, nowotworach itd, bo tyle takich historii dookoła, że raczej się chce człowiek odciąć przy oglądaniu.  Ale jakoś tak wczoraj włączyłem i tak mnie wciągnęło, że siedziałem do 3:00. Bardzo dobry film, można się było uśmiechnąć i wzruszyć jak najbardziej. Jak dla mnie 9/10.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BarteqW napisał:

Wczoraj na Polsacie "Earl, ja i umierająca dziewczyna" http://www.filmweb.pl/film/Earl+i+ja%2C+i+umierająca+dziewczyna-2015-723832  , nie przepadam za filmami o chorobach, nowotworach itd, bo tyle takich historii dookoła, że raczej się chce człowiek odciąć przy oglądaniu.  Ale jakoś tak wczoraj włączyłem i tak mnie wciągnęło, że siedziałem do 3:00. Bardzo dobry film, można się było uśmiechnąć i wzruszyć jak najbardziej. Jak dla mnie 9/10.

W podobnym temacie oglądałem niedawno "Moje córki krowy" http://www.filmweb.pl/film/Moje+córki+krowy-2015-722780 

Mi się podobał, a żonie niezbyt ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anon - ciekawy temat, niezły aktor (Clive Owen) ale wykonanie słabe. Chyba miał powstać film artystyczno/psychologiczny plus akcja ale nie wyszło za dobrze.

 

Pasażer z Liamem Neesonem. Tu w miarę dobry film akcji, choć można było spodziewać się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Pasażer z Liamem Neesonem. Tu w miarę dobry film akcji, choć można było spodziewać się więcej.

No ja bym się spodziewał filmu mystery a nie akcji, no ale to Neeson. Pierwotnie byłem zainteresowany, później po recenzjach i opiniach odpuściłem.

 

Z ostatnio oglądanych pozytywnie oceniam Śmierć Stalina oraz Twarz, pierwszy tytuł to udana komedia a drugi to dramat, w którym nie brakuje też czarnego swojskiego humoru. Zawiódł mnie natomiast nowy film Polańskiego - Prawdziwa historia, ma słabą puentę, film w zasadzie o niczym finalnie, natomiast jeśli jest tam drugie dno, tzn. what you see is not what you get, to wiele scen dyskwalifikuje dla mnie taką interpretację.

Edytowane przez Bokrug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battle Royale - adaptacja komiksu o tym samym tytule. Jeżeli ktoś pogrywa w PUBG czy Fortnite, to wie o co chodzi i o tym samym też traktuje film. Osobiście to było moje pierwsze zetknięcie z prawdziwym real life japońskim filmem i po dużym doświadczeniu ze sceną animowaną... byłem lekko zszokowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 22:33, vonBaron napisał:

Neeson to taka starsza wersja Stathama, gra tylko w jednym typie filmów.

A Qui Gon Jin w Star Wars TPM ?

W dniu 19.05.2018 o 22:33, vonBaron napisał:

Neeson to taka starsza wersja Stathama, gra tylko w jednym typie filmów.

A Qui Gon Jin w Star Wars TPM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 10:13, Perul napisał:

W podobnym temacie oglądałem niedawno "Moje córki krowy" http://www.filmweb.pl/film/Moje+córki+krowy-2015-722780 

Mi się podobał, a żonie niezbyt ;) .

 

W dniu 9.05.2018 o 09:59, BarteqW napisał:

Wczoraj na Polsacie "Earl, ja i umierająca dziewczyna" http://www.filmweb.pl/film/Earl+i+ja%2C+i+umierająca+dziewczyna-2015-723832  , nie przepadam za filmami o chorobach, nowotworach itd, bo tyle takich historii dookoła, że raczej się chce człowiek odciąć przy oglądaniu.  Ale jakoś tak wczoraj włączyłem i tak mnie wciągnęło, że siedziałem do 3:00. Bardzo dobry film, można się było uśmiechnąć i wzruszyć jak najbardziej. Jak dla mnie 9/10.

To jeszcze polecam - Gwiazd naszych wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już ktoś na Star Wars : Solo ?

 

Przy okazji premiery ukazują się różne teksty na Sieci. Odtwórczyni jednej z ról - Thandie Newton (Maeve z Westworld) "skarży" się ,że do tej pory w SW nie było czarnych kobiet. Nie wiem co to za problem, skoro były w SW kobiety zielone i niebieskie (Twilekanki), czerwone (Ahsoka Tano). A czarni grali w SW ważne role - Lando, Mace Vindu no i ...Czarny Lord Darth Vader, którego głos podkładał James Earl Jones. :). Niestety z fajnej bajki robi się teraz problemy bo muszą w filmie być geje, czarni.... A ja chcę Indian !

Edytowane przez Lord Rayden
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Był już ktoś na Star Wars : Solo ?

 

Przy okazji premiery ukazują się różne teksty na Sieci. Odtwórczyni jednej z ról - Thandie Newton (Maeve z Westworld) "skarży" się ,że do tej pory w SW nie było czarnych kobiet. Nie wiem co to za problem, skoro były w SW kobiety zielone i niebieskie (Twilekanki), czerwone (Ahsoka Tano). A czarni grali w SW ważne role - Lando, Mace Vindu no i ...Czarny Lord Darth Vader, którego głos podkładał James Earl Jones. :). Niestety z fajnej bajki robi się teraz problemy bo muszą w filmie być geje, czarni.... A ja chcę Indian !

 

Taki do obejrzenia. Trochę na siłę, wydaje się niepotrzebny - przejdzie bez echa i będzie zapomniany.

Nie jest jakiś kiepski, ale cudów nie ma się co spodziewać.

Najgorsze, że główny aktor w ogóle mi się z Harrisonowym Hanem Solo nie kojarzył.

 

Jak ktoś ma ochotę na taki lekki, niezły film to może spokojnie pójść do kina. Jak ktoś ma dobry humor to da 7/10, a przy złym humorze 6/10.

Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, awayeah napisał:

Jak ktoś ma ochotę na taki lekki, niezły film to może spokojnie pójść do kina. Jak ktoś ma dobry humor to da 7/70, a przy złym humorze 6/10.

Toć przy dobrym humorze wyjdzie raptem 1/10 ( 7/70 ) ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał... (są tutaj tacy)?

 

Gran Torino.

 

"Rasistowski" film o wojnie, pokoju, winie i odkupieniu.

 

Genialny Clint tak jako reżyser jak i odtwórca roli głównej. Przynajmniej raz do roku muszę to sobie obejrzeć. 9/10.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rafacio napisał:

Ja nie oglądałem. Praktycznie wcale nie oglądam filmów bo to historie mącące ludziom w głowach.

Zależy jak się do tego podchodzi no i jakie filmy ogląda również ;) .

 

Ostatnio obejrzałem World War Z http://www.filmweb.pl/film/World+War+Z-2013-345957 - dla mnie padaka, a synowi się podobało.

 

Z familijnych polecam Vaiana http://www.filmweb.pl/film/Vaiana%3A+Skarb+oceanu-2016-704635 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem cięgiem  3 częśći The Expendables, i nie powiem, jak byłem sceptycznie nastawiony, tak bardzo sympatycznie się to oglądało, a jednocześnie wprowadziło w nostalgiczny nastrój, kiedy zobaczyłem mocno nadszarpniętych zębem czasu, bohaterów akcji z czasów mojego dzieciństwa :unsure:. Tyczy się to również w/w Eastwood-a w GT, jeden z najlepszych aktorów, o ile nie najlepszy dla mnie, szkoda, że niedługo przyjdzie się pożegnać ze starym pokoleniem, a godnego zastępstwa niestety nie ma :(.

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności