Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Palpatine napisał:

To ja dam ;)

 

 

Dałbym Ci lajka za to, że dałeś lajka za mnie Playowi za to, ze mi wyszły te lajki z których puli chciałem mu dać jednego.

 

;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten reżyser od nowego Blade Runnera jest dobry, ale nie jest on w lidze Scotta. Podejrzewam, że film będzie ładnie wyglądał, ale szału całościowo nie będzie.

 

A propo wersji reżyserskiej to przypomniało mi się, jak ktoś jeszcze nie oglądał Czas apokalipsy to omijać rozszerzoną wersję redux.

 

Wczoraj oglądałem Angel Heart, można polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Prometeusza" to chciałoby się żeby to był ten poziom co Obcego 1 i 2.  Ale w sumie nie był to film aż tak zły, mi akurat podobał się wątek Inżynierów, mogli dalej pójść tą drogą i trochę więcej wyjaśnić w 2 części, chyba że to zrobią. Chociaż wygląda na to, że będzie to podróbka 1 i 2 części. Poza tym zdjęcia i  motyw muzyczny był na poziomie.

 

A tak poza tym to ostatnio znowu oglądałem "W sieci zła" http://www.filmweb.pl/film/W+sieci+zła-1998-5521 .

Po tym tym filmie nuci się cały czas "Time is my on my side" :).

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pójdą z wątkiem Space Jockey'ów, to widać po wszystkich trailerach, w taki sposób pójdą, że nie będzie co zbierać. Żałosna popelina jak cała reszta obecnego sci-fi, niszowe filmy (np. ARQ) orają wszystko co wychodzi na wielki ekran, dziwię się tylko, że tak wielu ze starej gwardii wychowanych co najmniej na takich tytułach jak Blade Runner, 12 Monkeys, Brazil, zostawia mózg w śmietniku i bawi się dobrze na takich gówienka jak np. Prometeusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _dorian_ napisał:

Tak pójdą z wątkiem Space Jockey'ów, to widać po wszystkich trailerach, w taki sposób pójdą, że nie będzie co zbierać. Żałosna popelina jak cała reszta obecnego sci-fi, niszowe filmy (np. ARQ) orają wszystko co wychodzi na wielki ekran, dziwię się tylko, że tak wielu ze starej gwardii wychowanych co najmniej na takich tytułach jak Blade Runner, 12 Monkeys, Brazil, zostawia mózg w śmietniku i bawi się dobrze na takich gówienka jak np. Prometeusz. 

 

Jak to się mówi: jak się nie ma co się lubi to lubi co się ma. A tak na serio klasyki już tyle razy się widziało i nadal oglądam z przyjemnością. Ale spoglądam na nowe odsłony, i próbuje znajdywać pozytywne aspekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passengers nie jest złe. Do pewnego momentu trzyma poziom. Co nie zmienia faktu, że jak na kino klasy B prezentuje się znacznie lepiej niż większość filmów klasy A ;)

Zresztą pomysł na fabułe był rewelacyjny, szkoda, ze go pod koniec zepsuli.

Life jeszcze nie widziałem...muszę nadrobić bo oglądam wszystko z sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, brunnerius napisał:

Nom Logana również polecam. Dla mnie to najpelniejsza czesc iksmenow. 

X-Menów wcale nie oglądam, ale ten film był "normalny" i poruszający. Hugh Jackman świetny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności