Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

"The Hateful Eight"

No cóż lubię filmy Tarantino i najnowszy mnie nie zawiódł. Fajnie wykreowane postacie, wśród których każdy w sumie jest wrednym skurczybykiem . Muzyka Ennio Morcone od razu kojarząca się

ze starymi spagetti westernami z Clintem Estwoodem. No i typowy dla Tarantino humor. Szybko mi zleciał czas w kinie.

Dla mnie film lepszy od przehypowanej "Zjawy".

 

"Deedpool"

No cóż bałem się, że zepsują ten film...ale nie zepsuli. Fajna zabawa i typowy wisielczo-deedpoolowy humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem. Na The Hateful Eight byłem w okolicach polskiej premiery. W niedzielę oglądałem Zjawe.

 

Jak film Tarantino wciągnął mnie totalnie i jeszcze ze dwie godziny po nim śmiałem się niektórych tekstów tak zjawa mnie zmeczyla. Może nie jest to zły film, ale momentami zbyt przesadzony. Wątpię bym miał ochotę oglądać go drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, The Revenant super, mnie trzymał w napięciu mocno, tak jak i niektóre sceny. Bridge of Spies też spoko, jak dla mnie bardo poprawny film. W walentynki byłem na Deadpool'u ;) Uśmiałem się nie powiem, naprawdę, spodziewałem się słabszego filmu, bo jakoś nie przepadam za Marvelem, ale było bardzo spoko :D

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z was "Remedium"?

Produkcja Belgijska z 2014r

Tak w wielkim skrócie o pedofilii

 

Matko jedyna już dawno tak dobrego filmu nie widziałem, jeszcze mam ciary na plecach. Bardzo mocne kino!

 

http://www.filmweb.pl/film/Remedium-2014-706430

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś "Zagrywka Czarnego" znów kino nie amerykańskie. Tytuł trochę taki jak by to powiedzieć mało twórczy:) Zobaczymy

 

http://www.filmweb.pl/film/Zagrywka+Czarnego-2012-630184

Edytowane przez Teti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pan od muzyki" i "Carte Blanche" udany seans mhm.

 

Dobre filmy, szczególnie miło wspominam Pana od muzyki.

 

 

Ja dziś koreański film "Pan Zemsta", reżyser filmu Oldboy. Nie porwał mnie, ale koledzy powiedzieli, że ponoć "Pani Zemsta" urywa tyłek. Może i jutro się o tym przekonam ;)

 

 

@Teti jeśli nadal szukasz dobrych filmów/dramatów nie amerykańskich to polecę:

 

Prorok oraz Cela 211

 

Ten drugi film mi się szczególnie spodobał.

Edytowane przez maciej3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie film z ładnymi widokami? Ostatnio "Władcę pierścieni" ponownie obejrzałem na nowym TV a "Avatar" czeka na swoją kolej, ale przydałoby się coś czego nie oglądałem.

Z racji, że wiele nie oglądam (brak czasu) to chyba nie będzie trudno wytypować kandydatów ;) .

 

Prosiłbym o odpowiedzi z cytowaniem mojego posta, to łatwiej mi będzie zauważyć powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie film z ładnymi widokami? Ostatnio "Władcę pierścieni" ponownie obejrzałem na nowym TV a "Avatar" czeka na swoją kolej, ale przydałoby się coś czego nie oglądałem.

Z racji, że wiele nie oglądam (brak czasu) to chyba nie będzie trudno wytypować kandydatów ;) .

 

Prosiłbym o odpowiedzi z cytowaniem mojego posta, to łatwiej mi będzie zauważyć powiadomienia.

Hobbit. W zasadzie widoki to najmocniejsza strona filmu.

Makrokosmos - ale to przyrodniczy.

Django - w przerwach pomiędzy kubłami krwi lanymi na ekran jest trochę widoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit to okropieństwo. To jest idealny przykład mega holyłudzkiego gniota. Historia która powinna sie zmieścić w jednym filmie została rozciągnięta na 3 idiotycznie słabe i nudne filmy. Dwa pierwsze jeszcze jakoś zdzierżyłem ale ostatniego nawet nie chciało mi się skończyć i gdzieś w połowie wyłączyłem. Aż dziw bierze że to ten sam reżyser który zrobił Władce pierścieni.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbita niedawno oglądałem, fakt, że jeszcze na starym TV.

Te pozostałe trzeba będzie obadać.

Co do widoków to nie muszą być tylko związane z przyrodą, ogólnie, żeby się fajnie film oglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam "Everest", dla miłośników górskich widoków jest to film obowiązkowy. Z takich podróżniczych można polecić jeszcze "Dziką Drogę" oraz "Wszystko za życie". ;)

A jeśli chodzi TYLKO o widoki, jak i samą jakość obrazu, to polecam film "Samsara". Wydaje mi się, że jest to bardzo dobry materiał do testowania jakości obrazu na nowym telewizorze.


http://www.avsforum.com/forum/150-blu-ray-software/1168342-new-pq-tier-thread-blu-ray-rankings.html - A tu przydatna lista, jeśli chodzi o jakość obrazu w filmach. :)

Edytowane przez jojaques
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbita niedawno oglądałem, fakt, że jeszcze na starym TV.

Te pozostałe trzeba będzie obadać.

Co do widoków to nie muszą być tylko związane z przyrodą, ogólnie, żeby się fajnie film oglądało ;)

 

Z takich "efektownych" filmów to polecę Incepcję :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności