Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci zła - TAK

Lśnienie - TAK

Blair Witch Project - TAK

 

Ode mnie 3x tak :)

 

Zgadzam się, że BWP to jeden z najstraszniejszych może i najstraszniejszy film jaki widziałem. Gdy jeszcze internet u nas raczkował byłem przekonany, że to na faktach i naprawdę odnaleziono te nagrania :D

 

Edyta:

Właśnie patrzę budżet: 60 000, a box office: 248 639 099 dolarów :D

Edytowane przez maciej3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci zła - TAK

Lśnienie - TAK

Blair Witch Project - TAK

 

Ode mnie 3x tak :)

 

Zgadzam się, że BWP to jeden z najstraszniejszych może i najstraszniejszy film jaki widziałem. Gdy jeszcze internet u nas raczkował byłem przekonany, że to na faktach i naprawdę odnaleziono te nagrania :D

 

Edyta:

Właśnie patrzę budżet: 60 000, a box office: 248 639 099 dolarów :D

A właśnie co wchodzi w skład budżetu a co w box office? Zawsze mnie to ciekawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie obejrzałem "Entourage: The Movie". Jako fan serialu długo z tym zwlekałem i powiem Wam, że szału nie było, ale pozamykało to pewne wątki, chociaż w głównej mierze była to wielka sekwencja autopromocyjna przeróżnych gwiazd Hollywood.

 

Nie było już czuć aż tak bardzo tego unikalnego klimatu z serialu, a szkoda.

Jak tam się zaprezentowała Ronda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja właśnie obejrzałem "Entourage: The Movie". Jako fan serialu długo z tym zwlekałem i powiem Wam, że szału nie było, ale pozamykało to pewne wątki, chociaż w głównej mierze była to wielka sekwencja autopromocyjna przeróżnych gwiazd Hollywood.

 

Nie było już czuć aż tak bardzo tego unikalnego klimatu z serialu, a szkoda.

Jak tam się zaprezentowała Ronda.

 

 

Właśnie bardzo fajnie wypadła :) Przez jej wątek z Turtle mam niedosyt, bo wiem, że serialu nie pociągną dalej, a mogłoby być fajnie :D Vince znów drętwy, Eric jak zawsze niewinny i zamotany, a Drama kradnie ten film, IMO :D

"Entourage" to dla mnie taki tytuł, po którego skończeniu (ponownym), odczuwam pustkę w stylu "ejj, czemu nie ma więcej?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event Horizon/Ukryty Wymiar nie spodziewałem się tak dobrych efektów jak na film z 97r. Choć "Obcy" sporo starszy do dziś robi duże wrażenie.

"Filmwebowym" guru nie jestem ale aktorzy do postaci pasowali mi idealnie, szybko się rozkręca i trzyma w napięciu do końca. Lubię klimaty SciFi-Horror dla mnie rewelka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event Horizon/Ukryty Wymiar nie spodziewałem się tak dobrych efektów jak na film z 97r. Choć "Obcy" sporo starszy do dziś robi duże wrażenie.

"Filmwebowym" guru nie jestem ale aktorzy do postaci pasowali mi idealnie, szybko się rozkręca i trzyma w napięciu do końca. Lubię klimaty SciFi-Horror dla mnie rewelka.

Jeden z moich ulubionych filmów, pamiętam że za dzieciaka zrobił na mnie piorunujące wrażenie i w sumie do dzisiaj bardzo mi się podoba.

 

A ja sobie czekam na The Revenant i mam nadzieję że początek roku będzie udany pod względem produkcji filmowych... ciekawe co pokaże duet Hardy/DiCaprio

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spontanicznie "Creed" czyli Rocky Balboa 17 ;)

Kurcze fajny :) Scenariusz to mieszanka Rocky I i Rocky V - nic wielkiego, ale zdarzaja sie zabawne dialogi nawet i male zaskoczenia. Stary Rocky gra fajnie, reszta obsady tez spoko.

Jako fana Rockiego to mnie ten film zaskoczyl pozytywnie - spodziewalem sie slabizny... a tu bardzo przyjemnie spedzone ponad 2 godziny.

 

edit: co do reszty obsady to w sumie nowy "fajter" jest wiecej niz spoko. Bardzo podobala mi sie jego postac i gra tego aktora.

Dla mnie to obok Rocky I najlepszy film z serii...

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się pójść na przebudzenie mocy. Kciuk w górę, ocena 9 na 10. Jasne jest pełno rzeczy które są meh albo dało by się lepiej, troche kłuje fabuła która za bardzo przypomina IV część ale generalnie świetny film który ogląda się z zapartym tchem od początku do końca. Tysiąc razy lepsze widowisko niż części I do III razem wzięte.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP jaka fabuła? ;)

 

Ja wczoraj oglądałem Sicario. Pierwsze 10 minut wgniotło mnie w fotel, a potem stopniowo zapadałem się coraz bardziej. Mocny, mroczny. Jedyną wtopą jest IMO wątek meksykańskiego policjanta i jego syna - taki doklejony na siłę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z całego tego nowego marazmu, tylko Sicario mnie wciągnął. Warty obejrzenia i podzielam opinie co do zakończenia.

Nie widziałem jeszcze nowych Gwiezdnych Wojen, marazm ich nie dotyczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP jaka fabuła? ;)

 

Ja wczoraj oglądałem Sicario. Pierwsze 10 minut wgniotło mnie w fotel, a potem stopniowo zapadałem się coraz bardziej. Mocny, mroczny. Jedyną wtopą jest IMO wątek meksykańskiego policjanta i jego syna - taki doklejony na siłę.

Zostawiam sobie na wieczór :)

 

 

Film dość stary ale o dziwo bez polskiego lektora, jak ktoś jeszcze nie widział to szczerze polecam.

7510009.3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z całego tego nowego marazmu, tylko Sicario mnie wciągnął. Warty obejrzenia i podzielam opinie co do zakończenia.

Nie widziałem jeszcze nowych Gwiezdnych Wojen, marazm ich nie dotyczy.

 

Świetnie to określiłeś, marazm filmowy. Jestem zawiedziony 95% filmów nawet jak nie mam w stosunku do nich żadnych oczekiwań. Sztampa, sztampa, sztampa. Kolejne produkcje ala marvel które niby są napakowane akcją a ogląda się totalnie beznamiętnie jak teledyski. Mam wrażenie że wszyscy dobrzy scenarzyści przerzucili się na seriale gdzie jeszcze coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn, nie pamiętam tak słabego roku. Z całego roku nie zapamiętałem żadnego tytułu, który wart byłby ponownego obejrzenia czy polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiplash był rzeczywiście świetny. U mnie jest głód filmowy - 2 dzieciaków nie zostawia zbyt dużo czasu wieczorem na wciągnięcie filmu, a większość tych "oscarowców" trwa ponad 2h. Ja o godzinie 23 robię się nieprzytomny, a moja żona odpada tak z pół godziny wcześniej, bo pracuje na 7 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio 2014? Szfak... czyli jednak 2015 do kitu :)

 

hechlok, mam tak samo. Tylko 50% dzieci mniej. Dlatego oglądamy teraz seriale. Ostatnio "Parks & Recreation" - odcinki po 20 minut :D

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiplash był rzeczywiście świetny. U mnie jest głód filmowy - 2 dzieciaków nie zostawia zbyt dużo czasu wieczorem na wciągnięcie filmu, a większość tych "oscarowców" trwa ponad 2h. Ja o godzinie 23 robię się nieprzytomny, a moja żona odpada tak z pół godziny wcześniej, bo pracuje na 7 rano.

 

Ja często oglądam filmy na 2-3 raty z tych samych powodów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności