Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Birdman ******ście nakręcony ( "z jednej kamery")

Ja wczoraj zakupiłem dvd. Zobaczymy.

Obejrzałem Interstellar. Kurcze - gdybym nie był fanatykiem Odysei oraz Kontaktu, to film bardzo dobry. Ale momentami zahaczał o plagiat. Trochę jak Avatar i Pocahontas. Bardzo mi się podoba natomiast fakt, że przemycają sporo fizyki w tym filmie - może zwerbowali tym filmem kilku przyszłych wybitnych fizyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem 436 Mieszkańców i przyznam szczerze, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, choć to nie jakieś super - wybitne kino. Tak czy inaczej - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś się jeszcze zastanawia czy iść na gwiezdne wojny bo nie wiadomo co disney zrobił z tym filmem zapraszam do oglądnięcia recenzji bez spojlerów, gościu jest na prawdę rzetelny więc myślę że możemy mu wierzyć ;) angielski wymagany i pierwszą minutę można przewinąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem:

 

"Trainwreck" - ocena filmwebu to ledwo 5,8 - może jestem dziwny, ale mi się naprawdę spodobał, nie ma tam humoru w stylu, że leżę i kwiczę, bo widzę wielu na to się nastawiało.

 

Ostatnio w TV leciał film "Geneza planety małp", też mogę polecić tak samo "Ewolucja planety małp", który widziałem już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo Bronxu, Kolekcjoner Kości, Karmazynowy Przypływ, Spectre, Stan Oblężena, Gra Tajemnic i jeszcze kilka się znajdzie z ost 2tyg.

Chyba długo spałeś :D Barrrdzo długo.

Jak chcecie obejrzeć coś,nad czym będziecie myśleć kolejny tydzień,a może nawet dłużej....i nawet czasem,w gąszczu spraw i toczącego się życia....

-Remedium! (Belgia)

-Trup (Hiszpania)

-Sekret jej oczu (Argentyna)

 

Kolejność nie jest losowa! ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars, moim zdaniem wypadł świetnie, ma parę wad fabularnych ale poza tym dostajemy film który został genialnie zagrany od strony aktorskiej (nowa obsada rządzi!) i jeszcze lepiej zmontowany od strony operatorskiej. Moim zdaniem najlepsze walki na miecze świetlne jakie do tej pory widzieliśmy. Nie jest w ogóle drewniane jak stara trylogia, nie jest też wyuczone jak jakiś taniec kompletnie bez emocji w nowej trylogii, zamiast tego mamy brutalną, brudną, realistyczną walkę która cieszy oczy jak mało co. Widać że ekipa filmowa wiedziała co robi od początku do końca, miejmy nadzieje że nowy reżyser który kręci następną część nie zmieni tego trendu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars, moim zdaniem wypadł świetnie, ma parę wad fabularnych ale poza tym dostajemy film który został genialnie zagrany od strony aktorskiej (nowa obsada rządzi!) i jeszcze lepiej zmontowany od strony operatorskiej. Moim zdaniem najlepsze walki na miecze świetlne jakie do tej pory widzieliśmy. Nie jest w ogóle drewniane jak stara trylogia, nie jest też wyuczone jak jakiś taniec kompletnie bez emocji w nowej trylogii, zamiast tego mamy brutalną, brudną, realistyczną walkę która cieszy oczy jak mało co. Widać że ekipa filmowa wiedziała co robi od początku do końca, miejmy nadzieje że nowy reżyser który kręci następną część nie zmieni tego trendu ;)

Ja mam mieszane uczucia, niby jest spoko ale jednal doopy nie urywa, dostaliśmy trochę coś na zasadzie Predators, czyli stara bajka w nowym opakowaniu.

Wizualnie film jest świetny, walki też bardzo dobre i nawet podoba mi się ten drgający miecz Kylo, jest taki prymitywnie złowieszczy.

Nowa obsada dała czadu, stara trochę zawodzi, gra bez emocji, takie trochę na odpier...

Jest sporo dupereli do których można się przyczepić i to właśnie te duperele psuły mi odbiór ale uważam, że i tak nie skopali i jest nadzieja na sensowny ciąg dalszy.

W każdym razie, chyba wybiorę sie drugi raz i ugruntuję sobie opinię na temat tej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności