Jump to content
Sign in to follow this  
Hardstyle1235

Krzesło do biurka

Recommended Posts

Witam! Poszukuje krzesła do biurka do jakieś 800 zł. Na oku mam
futre 3
raya 21 i 23 nie wiem czym one się różnią
markusa z ikei
Jakbyście moli podajcie jakieś sklepy w naszej stolicy abym mógł je przetestować. Jak wiadomo przy biurku siedzę przy kompie no i w książkach i właśnie nie wiem czy ta funkcja bujania się sprawdza do tego drugiego.

POZDRAWIAM!

Chyba już tu kiedyś taki temat był. Ale pewny nie jestem.

Ja chcę KRZESŁO a nie fotel z jakiejś eko "skóry" czy innego badziewia, bo w lato na tym nawet nie siąde

kto pierwszy mi znajdzie "siąde" w słowniku, stawiam mu czteropak

Ja chcę KRZESŁO a nie fotel z jakiejś eko "skóry" czy innego badziewia, bo w lato na tym nawet nie siąde

http://sjp.pl/si%C4%85d%C4%99

dopuszczalne w grach

Gdzie mój czteropak?

dopuszczalne w grach

Gdzie mój czteropak?

Tam, gdzie mój ogonek w Twoim linku :*

• Like 1

dopuszczalne w grach

Gdzie mój czteropak?

Eh. Myślałem że ujdzie bez ogonka :F

Nie wszyscy używają polskiej klawiatury :>

dopuszczalne w grach

Gdzie mój czteropak?

Eh. Myślałem że ujdzie bez ogonka :F

Nie wszyscy używają polskiej klawiatury :>

Nic do tego nie mam, jeśli ktoś pisze bez polskich znaków, ale chyba wtedy nie wstawiłby "ą", prawda? ;)

różnica jest taka, że ą się czyta, a ę sie nie czyta. to po co pisać.

Tak mi się powiedziało. Ja tak wymawiam. W Warszawie mówiOM zamiast ą. Ruszcie d*** po naszej Polsce a posłuchacie

Jeśli w warszawie mówiOM, to znaczy, że gdzieś w wynajmowanym przez nich mieszkaniu słoiki od mamy w szafce pod zlewem stoją ;-)

Tak mi się powiedziało. Ja tak wymawiam. W Warszawie mówiOM zamiast ą. Ruszcie d*** po naszej Polsce a posłuchacie

Jaki kraj, taka stolica.

Mam na myśli rodowitych Warszawiaków

OFFTOP!!

Ja wiem, że ich miales na myśli. Problem w tym, że to ludzie ze wsi utwardzaja końcówki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By iizii
      Cześć,
      Zastanawiam się jakie słuchawki będą dla mnie najlepsze i jakie jest sens kupować. Pomożecie?

Użytkowanie:
      - Dom/biuro
      - 6-10h dziennie
      - Muzyka/filmy/podcasty/yt/spotify/...
      - Na razie brak super wysublimowanych źródeł dźwięku, ale słuchawki pewnie mi postarczą trochę więc zakładam, że coś się może pojawić

Budżet:
      Do 1.5k zł ale nie mam presji żeby wydać tą sumę. Jak będzie coś spoko za połowę tej ceny przyjmę z otwartymi rękami

Oczekwiania:
      - Bezprzewodowe
      - Wokółuszne
      - Wygodne, miękkie, nieuciskający pałąk, niezgniatające uszów nauszniki
      - Oddychające - nie chce się zagotować w nich w letnie dni
      - Zamknięte - nie chcę się zastanawiać, czy słucham na tyle głośno, że ktoś obok już też słucha mojej muzyki
      - Nie muszą być małe i super przenośne, mogą być duże (byle spełniały punkty powyższe)
      - ANC - może być, nie musi (jakies zwykłe tłumienie wystarczy)

Z różnych stron dochodzą mnie polecenia dwóch modeli: SONY wh10000mx3 i (rzadziej) BOSE qc35 II.
      Ale czy są jakieś sensowne alternatywy? A może coś tańszego skoro ten ANC nie jest dla mnie aż taki ważny?
      Czy wśród słuchawek bez ANC, jest duża różnica między sprzętem za 1000+ a za 1000-?

• By minichedar
      Witam Serdecznie z nowego konta - poprzednie najwyraźniej umarło ze starości albo nie potrafię go odzyskać Ale ja nie o tym...
      Chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze monitorów, które docelowo będą karmione sygnałem z posiadanej Scarlett 6i6 2dn Generation, któej źródłem w 90% przypadków będzie stream mp3@320 kb/s (Spotify)
      Oczywiście nie oczekuję, że wybierzecie za mnie ale o wskazanie potencjalnych kandydatów przy uwzględnieniu moich wymagań. Co prawda po wielogodzinnej lekturze bardzo pomocnych wątków na forum, mam swoich faworytów ale chciałbym się upewnić w słuszności wyboru oraz czy przypadkiem nie przeoczyłem niczego godnego zainteresowania.
      Dodam że raczej na pewno nie będę miał możliwości odsłuchu przed zakupem, więc będę polegał na Waszej opinii - wiem, że ostatecznie zawsze mogę zwrócić ale wolałbym tego uniknąć. Mam też świadomość, że cokolwiek wybiorę będzie o dwie jak nie trzy klasy lepsze od MS40, które obecnie posiadam - mimo to chciałbym wybrać dobrze.   Warunki odsłuchu:
      - pokój 24m2, biurko narożnikowe, odległość pomiędzy kopułkami obecnych głośników to 1m ale przy zmianie aranżacji mógłbym "wycisnąć" jakieś 150-170 cm ale wtedy dźwięk docierałby do uszu pod kątem około 70 stopni, barak możliwości zastosowania standów, montaż na ścianie również odpada.    Wymagania:
      - rozmiar: nie chciałbym żeby były dużo szersze (18cm) i głębsze (24cm) do obecnych MS40 - mogą być wyższe.
      - chciałbym żeby miały potencjometr mocy wzmocnienia - spodziewam się, że dzięki temu (w połączeniu z regulacją sygnału w systemie i DAC) będę potrafił uniknąć szumów własnych wzmacniacza przy niskich i bardzo niskich poziomach wysterowania. Zależy mi na tym ponieważ, raz że monitory będą blisko, a dwa że najczęściej słucham raczej cicho.
      - nie chciałbym trybu auto-standby - jako, że głośniki nie będą jakoś mocno rozpędzane, a późnymi wieczorami będą grały bardzo kameralnie to bardzo chciałbym uniknąć sytuacji z niespodziewanym odcięciem sygnału.
      - mile widziane włączniki zasilania na przednim panelu albo równie łatwo dostępne - aczkolwiek nie jest to wymóg (ograniczyłbym się w ten sposób do chyba jednej marki), bo mogę to sobie ogarnąć osobną listwą zasilającą z on/off
      - satysfakcjonujące brzmienie na niskich poziomach głośności!
      - symetryczne/zbalansowane TRS/XLR ale to raczej oczywiste   Budżet jaki mam zamiar przeznaczyć to 2500pln ale w uzasadnionych przypadkach może być większy.   Dziękuję i pozdrawiam,
      Tomasz  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy