Skocz do zawartości

Telefon muzyczny do 300-350zł


cristianok7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam zamiar zakupić jakiś używany telefon z allegro w szczególności do odtwarzania muzyki. Dobrze by było gdyby dźwięk był lepszy niż w HTC Desire C. Muzyki będę słuchał na AKG K518. Chciałbym żeby telefon posiadał androida, ale nie jest to konieczne. Kwota jaką dysponuje to około 300-350zł

Edytowane przez cristianok7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT 540 i pocket odpadają. Poszukałem troche w internecie i polecali live with walkman, wave1, sgsa, nokie 500. Co myślicie o tych telefonach? A może warto zwrócić uwagę na nokie 5230 albo inny model z xpressmusic?

Edytowane przez cristianok7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie 500 ma moja mama i gra bardzo fajnie. Jednak jest to symbian, który generalnie nie jest już jakoś wspierany. Jeśli nie zależy Ci na najnowszych aplikacjach to jest to propozycja do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave bardzo fajny, ale przeglądanie na nim neta to katorga. nie wiem, jak sprawa wygląda na Badzie 2.0, bo nie testowałem, póki co

Mam Wave od marca właśnie z Bada 2.0.

Szczerze, to denerwuje mnie strasznie stockowy player. Zainstalowałem też kiedyś innego, lecz nie pamiętam nazwy a był jeszcze gorszy.

  1. Brak wybierania "po folderach"
  2. Nie wiem czy to tylko mój egzemplarz, lecz słyszę lekki przeskok przy zmianie utworów (niezależnie od tego czy leci album czy całość shuffle czy po linii prostej).
  3. Niektóre albumy nawet dobrze otagowane (na innych playerach (clip+ czy cowon) jest ok) są rozjechane jeśli chodzi o kolejność.

Nie jestem fanem słuchania muzyki z telefonu, poszedłem za opinią bardziej rozgarniętych lecz mnie osobiście to nie pasuje. Lubię ten telefon za jakość wykonania, co za tym idzie wytrzymałość (spadło mi na niego 30 kg i pękła tylko lekko szybka :)), możliwość "pstrykania" niezłych obrazków (foto) itp. ale jako player u mnie przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sobie zainstalowałem modyfikowaną Badę 2.0 (Bibol Tizen Style) i powiem, że mnie też wkurza odtwarzacz. na 1.2 był przyjaźniejszy w obsłudze, chociaż mi brak wyboru po folderach nie przeszkadza. dodam jeszcze, że na 2.0 już względnie komfortowo można coś sprawdzić na necie

jako player na miasto IMO idealny, w robocie czy do sportu wolę clipa+, bo wtedy słucham na tańszych pchełkach i aż tak się nie skupiam na muzyce, a prądu mi tak nie zżera

Edytowane przez Blay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do neta na wave Opera, chociaż nie wiem co się dzieje, ale coś mi sie z czcionką zepsuło i to zarówno na jednym wave jak i drugim. Ale i tak do netu mam T4G

 

 

chociaż mi brak wyboru po folderach nie przeszkadza.

 

Nie wiem jak w zwykłym 2.0 nie pamiętam. Ale na LA1 mam odtwarzanie po folderach, są również playlisty.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem na forum bady i chodzi o ustawienia Opery. trzeba pokombinować z rozmiarem czcionki, widokiem jednokolumnowym i zawijaniem tekstu. ja ustawiłem rozmiar czcionki na duży, wyłączyłem widok jednokolumnowy i zawijanie tekstu i wszystko ładnie mi śmiga :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności