Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Błagam, pomóżcie, dobrzy ludzie, ze słuchawami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mam straszny dylemat między Beyerdynamicami DTX 501 a Sony MDR-V55. Zastanawiam się w sumie od tygodnia i nie mogę się zdecydować. Polecalibyście Beyerdynamic? Raczej odrzuciłem inne modele. Dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic to już właściwie ikona sprzętu słuchawkowego a Sony firma też mówi sama za siebie. Sam porównaj i wybierz co dla Ciebie lepsze, my nie wróżki napisz czego słuchasz, Beyery są nastawione na granie z kulturą i klasą bas jest w nich dodatkiem a nie podstawą brzmienia, natomiast sony mają genialny bas (kolega z bloku ma wiem co gadam) pod co byś je nie podpiął grają genialnie a jak dasz im dobre źródło to stają się jak nałóg, dobrze słychać w nich resztę pasm ale na moje ucho to bas ciut przysłania średnicę, ale każdy ma inne preferencje brzmieniowe w jednej muzyce zagrają dobrze w innej gorzej zależy... Na korzyść Beyerów przemawia futerał no i renoma marki a na korzyść Sony genialny wygląd którego nie powstydzisz się na ulicy i jak na mój gust większa wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jesteście wielcy! Wiszę wam bekę tokaju! Słucham... mnóstwa rzeczy. Dużo Depeszów, MIDI Lidi, Kamp!. Skupiam się głównie na synthpopie i reszcie elektroniki, czasem rap. To jest to, że Beyerdynamici nie wyglądają tak dobrze, jak Sony. Dla mnie, może trochę za krucho, ale takie mam wrażenie, bo nigdy ich w łapie nie miałem, a Sony - tak. Serio ogromny, za ogromny, jest ten bas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności