Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Za ciepło się zrobiło na nauszne, meizu odmawiają posłuszeństwa, więc zacząłem się rozglądać za dokami. Od razu zakochałem się w szczurach SE215, ale 370 zł to dosyć dużo. Z tańszych modeli najciekawiej chyba wypadają R1. Opisze po krótce na czym mi zależy i mam nadzieję, że nie dojdziecie do wniosku, że wybór pada na SE215 (:P).

 

Źródło: SGS II / Szufla 4G

Muzyka: jazz, rock, czasami coś elektronicznego

 

Najbardziej zależy mi na tym, żeby słuchawki były dobrze wykonane a brzmienie raczej funowe. Izolacja musi być na bardzo dobrym poziomie (w obie strony, nie chcę słyszeć jadącego pociągu ale też nie chcę uprzykrzać życia innym obok). Kupiłbym SE215, jednak ich cena trochę mnie przeraża. Z kolei tańsze modele wyglądają z reguły na dosyć słabo wykonane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tańsze i dobrze wykonane są też Brainwavz M2, a izolacja to w dużej mierze kwestia dobrania/dokupienia odpowiednich końcówek (o ile te na wyposażeniu nie spełnią twoich oczekiwań)

wadą R1 jest dość nienaturalny i niezestrojony z resztą zakres tonów średnich, a poza tym to też godne polecenia słuchawki, zwłaszcza w cenie promocyjnej z MP4Nation i w połączeniu z ciepłym i podkolorowanym SGSII

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności