Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki "lubiące" się z AK100


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś jakby to była poważna recenzja albo oficjalna notka od sony... a to jest cytat z jakiegoś portalu my-mobile.com.pl, który do tego nie jest recenzją a jakąś marną zapowiedzią... na head-fi można poczytać opinie bo odtwarzacz jest dostępny w Japonii.

Edytowane przez Mercury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysia czy ja dobrze rozumiem, ze Ty chcesz grajkiem podkoloryzowac dzwiek tak aby te niedoskonalosci materialu muzycznego, ktore wyciaga pro330 zostaly zlagodzone? Jezeli tak to po co Ci takie sluchawki bo to nie w dx50 jak widze lezy problem tylko w pro330. Chyba ze cos zle Ciebie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca mnie zrozumiałeś. Ja nie chcę nic podkoloryzować, tylko bardziej podkreślić zalety Pro330. Jeśli okaże się, że nie będzie to istotna zmiana to sobie ją po prostu podaruję. Dźwięk, który mam przy aktualnej konfiguracji bardzo mnie satysfakcjonuje, ale wiadomo - człowiek cały czas poszukuje czegoś lepszego. Zawsze można lepiej, tylko nie każde "lepiej" można racjonalnie wytłumaczyć pod względem finansowym, przynajmniej w moim przypadku ;)

Prawda jest taka, że dopóki nie przesłucham to się nie dowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pysia
zapytaj się Garstka, on pisał że Pro330 dobrze się zgrywa z AK100, jeśli się nie mylę, ale co dla Niego to znaczy, gdyż tak jak zobaczyłaś, a raczej usłyszałaś CA Pro330 jak zagrają zależy od źródła i materiału muzycznego. Dlatego chciałem napisać recenzję Pro330, która napisałem, ale ciężko mi się pisało i wiele rzeczy nie ująłem, gdyż tam dużo zależy właśnie od dapa, czy innego odtwarzacza, ten same utwory przesłuchałem na ok 20 dapach i telefonach i prawie za każdym razem inaczej brzmiało, jak dla mnie najlepsze było na Rocoo BA i dalej Monolith MX7000. Z AK100 mnie to też interesuje, jak to zagra, ale jakoś nie miałem okazji się przekonać, tak samo jak że Studio, tylko że 3 wersją, skoro na BA, owszem trochę było znać odczucie zamulenia na basie, ale góra to jakoś nadrabiała.

 

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

"ak100 z AKG K612 ,brakuje wypelnienia na srednicy,ogólnie slabawo to sie zgrywa,sluchal to ktoś z forumowiczów?"

 

Fakt, co prawda ak100 mocniejszy od x5, ale u mnie na Fiio też było tak sobie.

Dopiero duży klocek je rozruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności