Skocz do zawartości

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie instalowałem żadnego softu ale mam problem mianowicie jaki

 

1 chciałcem w ustawieniach zrobić reset all i mamy X i V i nie wiem jakims guzikiem to potwierdzić

 

 

2. to samo daje equzlizer robie custom i nie moge tego zostawić tylko wskakuje mi na poprzednie ustawienie czyli rock

 

 

Pomocy !!!

 

To żart jakiś ??

 

odpowiedź : małym ... białym ... okrągłym ... potrzeba jeszcze więcej detali czy już wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co myslicie o KOSS'ach SPARK PLUG?? Wiem że ni ten przedzial cenowy (na allegro iskierki sa po 50 zł a czarne EPki od 60 zł, białe od 70 zł) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytałem w instrukcji że da si usunąć nagrania i tyko nagrania z pamieci odtwarzacza. Co według mnie jest logiczne że da si je wykopsać z pamięci. Chyba że to zależy od softu w playerku. Lecz w to juz wątpie. <_<

A co do radia, tego to ja już ni sprawdze. Jak widać ni ten fw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwałem nagrania, ale według mnie usuwanie utworów też by się przydało :)

 

A i jeszcze denerwuje mnie to że w fw 3.2.8 nie ma języka polskiego. Niby nic bo przecież obsługa jest banalna, ale język polski zlikwidowałby w pewnym stopniu te śmieszne znaczki w tagach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a propo tych plików...

Po wgraniu ich do pamięci odtwarzacza znikły mi one. Czy to znaczy ze mp3ójka w pewnym sensie zaabsorbowała je sobie?? :unsure: I czy są jeszcze jakieś inne pliki ktore si wrzuca do folderu confing i dodają cosik nowego do funkcji odtwarzacza lub/i poprawiają jego działanie? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzilem playerka... I ni mam polskich znaków w tagach :angry: a na 100% procent wrzucilem te pliki z unicodem. Odtwarzacz sam potwierdzil poprawna instalacje tych pliczków. Ni kminię tego. <_< U kogoś juz tyś tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem te pliki. zrobiłem sobię playlistę żeby obczaić czy działają polski znaki i nazwałem ją "wszyściusieńkie ąęółżźć" i... wszystkie działają!

ale potem w jednej piosence przy nazwie albumu nie wskoczyło "Ł" tylko taka trójeczka. Czyli działają ale tylko niekiedy zresztą tak jak wyświetlacz, leci sobie w kulki. Tylko między tymi tymi literami "ąęółżźć" były półcentymetrowe przerwy. A fw mam 3.2.8 :/

 

 

a no i jak ci zniknęły, to sprawdź czy nie masz ich ukrytych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja playlist ni robie. Starczą mi same tagi. Dobra jakoś przeżyje brak polskich literek. m240 gra i bez tego tyko że ni wyglada tio ładnie zbyt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dotarła do mnie moja m240. Poprzednim odtwarzaczem był e130( niestety sam odtwarzacz mi zaginal, na 90% kot zrzucil go do smietnika, ale niewazne) i pierwsze co moge powiedzieć to ze słuchawki rzeczywiscie w e130 sa duuuzo lepsze, natomiast pokrowiec do m240 jest 100 lepszy niz ten w e130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOGURT, techno nie słucham. Mam obie pary :suszarki i te z m240. I naprawde ciezko porównywac brzmienie, oczywiscie na plus suszarek. Pokrowiec z wygladu jest taki sam, ale wykonany z w miare miękkiego tworzywa, tamten byl duzo twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności