Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam sanse m240 wreszcie!!

Wszystko ok!

Widać ładnie niebiesko na wyświetlaczu, dźwięk tez mi się podoba ze słuchawek,ale i tak zmienię na sennheisery bo lepszy czarny niż biały i tak go nie widac.

Troche etui sie nie dopasowuje idealnie do playera:/

Z funkcji HOLD raczej nie bede korzystał,gdyż aby użyć przycisków trzeba uzyc trochę siły,a w kieszeni nic nie bedzie napierać na nie.

Nie jestem pewien jak uzyć tej opaski czy jak to zwał.

Narazie kupiłem w MM baterie Enerizera AAA, ale musze kupić ładowarkę Pentagram Fast Effect + 4 aku. Pentagram Infinity 900.

 

Jutro zrobię może upgrade na Usa firmware ,oby tylko znów serwis nie siadł.

 

p.s.

Najlepsze że swoją sanse kupiłem TYLKO za 130 zł,od gościa który używał jej tylko 2 tyg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tuner radiowy my

ale oprogramowania z radiem nie ma

jeżeli twój player będzie miał wersje 2.x.x śmiało może robic updejt

jeżeli wersje 3.x.x nie radze :))

 

Witam,

jeżeli wersje 3.x.x nie radze :)

w takim razie, jak możesz to powiedz dlaczego w tych wersjach nie robić updatów??, bo rozumiem, ze w wersjach 2.x.x mozna zapomniec o radiu bez updatow:)

 

No i zasadnicze pytanie: czy ktokolwiek kupił w Polsce wersje (nówkę) z już działającym radiem?? Jesli tak, to powiedzcie jakiej wersji sansy szykac... Powiedzcie jak to jest, tuner radiowy jest, ale w ogole nie dziala?? nie ma do niego w polskich wersjach softu, czyli tak jakby player radia po prostu nie widzial, a moze radio dziala, ale jakos ułomnie??

 

Jeszcze ostatnia sprawa: jezeli nawet radio nie bedzie dzialalo (a z tego co wyczytalem, to tak pewnie bedzie), to czy update nie spowoduje utraty gwarancji, bo ja sie obawiam, ze moga byc z tym kopoty.

 

z gory dzieki za odpowiedz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wresji 3.x.x nie da się zrobi upgradu do 2.x.x bo jak sam widzisz to już całkiem inna wersja.

nie da się kupi w europie sansy z radiem (no chyba że sprowadzona z usa)

jeśli coś źle zrobisz przy zmienianiu fw to gratuluje zdolności czytania ze zrozumieniem; jesli wciszniesz kit sprzedawcy, albo powiesz że po siedmiu dniach od zakupu możesz bez podania przyczyny zwróci towar (takie prawo), to powinni ci od ręki wymieni na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow!

Wlasnie zakupilem sandiska m240 na allegro i oczekuje na listonosza z nadzieja, ze bede zadowolony z dokonanego wyboru. Nie ukrywam rowniez, ze w wyborze pomoglo mi przeczytanie tego forum. Chetnie poczytam o Waszych wskazowkach odnosnie poczatkow uzytkowania Sd m240. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow!

Wlasnie zakupilem sandiska m240 na allegro i oczekuje na listonosza z nadzieja, ze bede zadowolony z dokonanego wyboru. Nie ukrywam rowniez, ze w wyborze pomoglo mi przeczytanie tego forum. Chetnie poczytam o Waszych wskazowkach odnosnie poczatkow uzytkowania Sd m240. Pozdr

 

1.Zobacz jaki masz firmaware,tzn. wejdź w settings ->information,powinieneś mieć: :)

- 2.*.* [możesz się cieszyć gdyż masz pewność ze update na radio ci wyjdzie :D ]

- 3.*.* [masz mniejsze szczęście,gdyż trafiłeś na wersje u której PRóBA odblokowanie radia jest jest niewskazana,gdyż kończy się kłopotami,typu brak miejsca na playerku,czyli porostu do śmieci z nim... :( ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawialem nad kupnem iRivera T10 lub T30 ale brakuje mi w nich radia. T20 ma radio i do tego akumulatorek ladowany przez USB ale jest drozszy a ja szuakm czegos wlasnie w granicach 150,- Do tego nie wiem jak ma sie w nich obsluga tagow.

 

SanDisk M240 za 150 daje 1GB pamieci i generalnie mozliwosc odblokowania radia i dobre parametry techniczne i jakosc odtwarzania.

 

Troche niepokoi mnie ze odtwarzacz zlewa cieplym moczem katalogi i trzeba radzic sobie playlistami ktorych w sumie na komputerze rzadko uzywam bo poprostu ich lubie. Jak slucham w domu to zawsze dodaje recznie utworki przez Winampa.

Do tego 2 tryby MTP i MTS (UMS) sa dostepne wiec moze sluzyc jako pendrive ale niestey nie ma przy sobie wtyzki USB wiec trzeba biegac z kablem albo dokupic przejsciowke.

 

Nie doszukalem sie w nim na fotogrfiach zadnego "uszka" na zamontowanie smyczy. A Wy? Wiem ze producent dorzuca opaske na ramie i futeral z molziwoscia dopiecia urzadzenia do paska ale wiadomo ze na raminiu nie zawsze da rade nosic a sam silikonowy futeral po pewnym czsie pewnie sie zniszczy.

 

Licze ze ktos wyprowadzi mnie z niepewnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności