Skocz do zawartości

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytnako co do głośności m240, czy jest wystarczająco głosny ?? Tzn lubie sluchac glośno muzyki, i niewiem czy gra na poziomie v100 ( chodzi o glosnosc oczywiscie ) czy jest duzo glosniejszy. Inaczej, czy sluchanie muzyki na ostatnim poziomie glosnosci jest przesadą ? ( czy az tak glosno gra, bo slyszalem ze glosno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnako co do głośności m240, czy jest wystarczająco głosny ?? Tzn lubie sluchac glośno muzyki, i niewiem czy gra na poziomie v100 ( chodzi o glosnosc oczywiscie ) czy jest duzo glosniejszy. Inaczej, czy sluchanie muzyki na ostatnim poziomie glosnosci jest przesadą ? ( czy az tak glosno gra, bo slyszalem ze glosno ;)

 

Wydać że kolega leniwy skoro takiej informacji nie znalazł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mej m240 zajezdziłem poprzednie mx450 a z K24P używam jako "przeniośnej wieży" :P Cholerstwo jest straszne głośne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

nie dawno sobie kupilem odtwarzacz SanDisc Sansa M240. i mam problem.. chcialem wrzucic sobie nowe kawalki, wiec stare musialem usunac ale mialem problem zeby je usunac. Po jakims czasie sobie poradzilem tylko ze na mp3 zostaly 4 kawalki ktore nie moge w zaden sposob usunac:( niby nic nie zajmuja ale przeszkadza mi to ze one tam sa. Gdy wchodze w komputer a pozniej w folder Sansa m240 i ztamtad probuje je usunac to nachwile znikaja ale gdy wyjde z tego folderu i znowu wroce to one nadal tam sa! pomozcie mi rozwiazac ten problem bo ja juz nie wiem co robic :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro to temat do recenzji i odczuć to:

 

Sansa m240 jest najlepsza!!!

 

 

Oczywiście nie mam porównania bo ostatnim moim wypasionym odtwarzaczem był "walkman" Panasonic'a sprzed 10 lat i miał wszystki bajery włacznie z autorewersem i EQ i supabassem :)

 

Ale nie myślałem że mp3 może byc takie miłe i dla oka i dla ucha, ciekawe co będzie jak kupię sprzęt z wyższej półki :D

 

ale to chyba za kolejne kilka lat bo ja już się zakochałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zamierzam kupić sansę m240, chcę ją używać głównie w samochodzie, gdzie mam podłączenie przez minijacka. Moje pytanie do szanownych posiadaczy tego sprzętu brzmi. Czy sprzęt można zasilać nie z akumulatora ale przez kabel usb? Czy ktoś z was używa go w ten sposób? Wystarczy mi odpowiedź czy np podpinając do komputera można w tym mp3 przejść do trybu odtwarzania muzyki? W samochodzie mam zasilacz usb i bez sensu byłoby wymienianie co chwilę baterii, skoro mogę mieć stałe zasialnie po usb. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m240 nie ma jak zasilać przez USB i słuchać muzyki. Podczas przesyłu danych jest wykorzystywane zasilanie z USB by nie katować paluszka. A poza tym, odtwarzacz nie ma akumulatora. Taki patent mamy w Iriverze T20, przestawiamy funkcje "Download Activity" na off i mimo że jest podpięty pod USB nie komunikuje się z komputerem. Tylko ładuje się akumulator, co umożliwia słuchanie muzyki bez zmartwienia o zasilanie. :)

W Sandisku nie można czegoś takiego zrobić. W żadnym z znanych mi, czyli: m200, c100, c200 , e200 i e100.

BTW, ktoś kiedyś podpiął Sanse m240 bez baterii pod USB, po odpięciu, włożeniu paluszka, okazało się że odtwarzacz zdechł. Więc radze mieć pełną baterię w odtwarzaczu podczas przesyłania danych z/na m200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m240 nie ma jak zasilać przez USB i słuchać muzyki. Podczas przesyłu danych jest wykorzystywane zasilanie z USB by nie katować paluszka. A poza tym, odtwarzacz nie ma akumulatora. Taki patent mamy w Iriverze T20, przestawiamy funkcje "Download Activity" na off i mimo że jest podpięty pod USB nie komunikuje się z komputerem. Tylko ładuje się akumulator, co umożliwia słuchanie muzyki bez zmartwienia o zasilanie. :)

W Sandisku nie można czegoś takiego zrobić. W żadnym z znanych mi, czyli: m200, c100, c200 , e200 i e100.

BTW, ktoś kiedyś podpiął Sanse m240 bez baterii pod USB, po odpięciu, włożeniu paluszka, okazało się że odtwarzacz zdechł. Więc radze mieć pełną baterię w odtwarzaczu podczas przesyłania danych z/na m200.

 

Mylisz sie drogi kolego. Wystarczy że podepniesz Sanse pod kompa tak by on jej nie wykrył, wówczas po krótkim czasie przełącza sie w tryb odtwarzacza będąc zasilaną z gniazda USB. Wiem bo mam coś zwalonego w kompie z wykrywaniem zewnętrznych pamięci i muszę odświeżać w menadżerze aby komp ją wykrył, dopóki tego nie zorbie mogę bez baterii w środku normalnie słuchać mp-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty tak masz :P

Choć w takim razie - wystarczy trochę pomajstrować przy kablu (zostawić tylko przewody od zasilania, od danych weg) i już :)

 

Każdy tak może, wystarczy wywalić sanse z menadżera, bądź wyłączyć automatyczne wykrywanie nowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

 

Mam 150zl (wiem, ze malo, no ale coz :D ) mysle wlasnie nad kupnem m240, jednak mam jeszcze watpliwosci. Czy m240 jest faktycznie az tak glosny, ze w 3/4 bola uszy? warto jej zaufac? jakie sa najczesciej spotykane jej wady? co innego byscie polecili do 150zl?

 

Licze na Wasza pomoc ;) pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

W momencie, kiedy na rynku jest dostępna zaledwie o kilkadziesiąt złotych droższa Sansa Clip, zakup M240 wydaje się raczej mało opłacalny, bo z tego, co można znaleźć chociażby na tym forum, jest to produkt zupełnie innej klasy. A co do mocy wyjściowej, 2 x 10 mW, to raczej wynik średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności