Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak powiedziął Geez jest miejsce na smycz,sam ją podpiełem i chyba jest wytrzymałe bo jeszcze nic sie nie urwało. :rolleyes:

Silikonowe opakowanie jest dobre.Wg mnie nie zniszczy sie tak szybko.Ja nosze tylko w nim,choć sandiski i tak nie sa podatne na rysanie jak Creativy.

Jak zależy ci na radiu to bierz m240.Jeżel weźmierz t30 to 512 mb szybko cie znudzi.

A jeśli chodzi o tagi,to wiekszosc piosenek raczej powinna być potagowana odpowiednio,a jak nie to trochce pracy z tagami i luzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem nowym uzytkownikiem sansy i wieli rzeczy jeszcze nie wiem.

 

Powiedzcie mi jak zrobic, zeby playerek odtwarzam mi wszystkie foldery po kolei zgodnie z ich nazwami, a w folderach kazda pionke rowniez po kolei. Chodzi mi o to, ze jak wrzuce sobie sporo muzyki w roznych folderach na 1, 2, 3, a w kazdym z tych folderow sa pisenki 01, 02, 03 to player odtwarza najpierw 01, 01, 01, 02, 02, 02, 03, 03, 03.

 

Jak zrobic, zeby odtwarzal najpierw 01, 02, 03 z pierwszego folderu, potem 01, 02, 03 z drugiego itd...??

 

Probuje przez opcje play music i chyba zobaczylem wszytskie mozliwe kombinacje i nic, caly czas oddtwarza podobnie, a czasem nawet jeszcze bardziej wariuje i np. najpierw odtwarza piosenke 14 z jednego z folderow jako pierwsza...

 

Z gory dzieki za pomoc

 

No i wesolych swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi w takim razie, gdzie mam te playlisty wrzucic. Z tego co wyczytalem sansa toleruje playlisty robione w winampie. wiec robie sobie playliste do kazdego folderu i co dalej...??

Jak wrzucam te playlisty do katalogu RECORD to mi mowi, ze nie odtwarza tego rodzaju plikow, a jak wrzuce do katalogu DANE to playerek ich w ogole nie widzi.

 

z gory dzieki za pomoc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz tak... wchodzisz do katalogu z muzyka. wlaczasz wybrane utwory w winampie zapisujesz jako playliste i ten wrzucasz do tego katalogu gdzie masz muzyke. nastepnie dajesz Play music i tam masz ktoras z opcji Playlist i po klopocie:D

 

jakbys dalej nie wiedzial to tu masz dokladny opis http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=9075

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi w takim razie, gdzie mam te playlisty wrzucic. Z tego co wyczytalem sansa toleruje playlisty robione w winampie. wiec robie sobie playliste do kazdego folderu i co dalej...??

Jak wrzucam te playlisty do katalogu RECORD to mi mowi, ze nie odtwarza tego rodzaju plikow, a jak wrzuce do katalogu DANE to playerek ich w ogole nie widzi.

 

z gory dzieki za pomoc.

pzdr

 

 

jarle Odbierz PW wysłałem Ci opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Jestem posiadaczem Sansy M240 od niedawna, mimo że zastanawiałem się nad Creativem to jednak wziąłem pod uwagę niecodzienny wygląd sansy i to że jeszcze u nikogo nie widziałem takiego playerka. Kumpel miał e130 i ni stąd ni zowąd wylał mu się wyświetlacz (przynajmniej on tak twierdzi :)) dlatego bałem się że z moją stanie się to samo. Jeszcze bardziej zaniepokoiłem się bo kupiłem ją od jakiegoś nierzetelnego allegrowicza, który nie raczył dać warunków gwarancji (burak!).

Tak więc od paru dni jestem niepewien o przyszłość mojej empetrójki, czy coś sie sknoci, czy nie.

Jednak niezmiernie zawiodłem się na dyktafonie , choć nie był on jedynym powodem, to dźwięk NIEjest klarowny co chwila są jakieś trzaski, pruki i szelesty, i nie wiem czy to wina ustawienia equalizera?Do plusów można zaliczyć:

- szybkie przesuwanie piosenek

- czytelny wyświetlacz w ładnym kolorze (choć pozostawiony bez wyboru) :)

- futerał bardzo potrzebny, gdy prowadzimy aktywny tryb życia :P

- i co mnie do reszty rozbawiło w skróconej instrukcji obsługi jest napisane:

"Incert CD for detailed SanDisk User Guide and for valuable software offers." nie wiem jak u was ale na mojej sprytnej mini-płytce są tylko

instrukcje obsługi w różnych językach w formacie PDF ale nie ma żadnego dodatkowego oprogramowania :) ( nie ma co SanDisk dba o klienta)

 

i mam takie zasadnicze pytanie: jak można usunąć utwór przez odtwarzacz? niby pzez ten okrągły przycisk, ale wtedy pisze "add to favorite" (czy coś takiego) a jak się znów naciśnie to pisze "already in [...] delete file?" no i klikam haczyk i tylko usuwam z tych favoritesów...

czy ktoś ma na to jakąś radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuje M240 od ok. 1,5 miesiąca i mam takich kilka własnych spostrzeżeń :

 

PLUSY :

- jakość dźwięku - co najmniej dobra , a w tej cenie (ok. 150 zł) chyba niema nic lepszego , jak na mp3 playera - bardzo dobre radio

- trwałość - jak na razie żadnych problemów. Cały czas noszony w etui więc stan idealny ;)

- wyświetlacz - przejrzysty , czytelny , bez bajerów - o to chodzi

- obsługa - bardzo prosta , intuicyjne poruszanie się

- funkcjonalność - jak na odtwarzacz w tej cenie to wszystko na odpowiednim poziomie : radzi sobie z VBR , szybko przewija , dobre odczytywanie tagów , EQ , szkoda , że nie odtwarza ogg itp. ale wiadomo , nie ten pułap :(

 

Minusy :

-wskaźnik zużycia baterii - bardzo często mylnie pokazuje poziom naładowania akumulatorka - nie jest to oczywiście jakaś wada , raczej lekko drażniący szczegół

-kabel USB - skandalicznie krótki - ale po dokupieniu przedłużacza (grosze) nie stanowi to problemu

-słuchawki - oczywiście do wymiany - ale to dla większości odtwarzaczy przecież norma

 

INNE :

- sortowanie po tagach - na początku trochę niewygodne , po "wprawieniu się" naprawdę rewelacja

- dyktafon - nie korzystam ,dla mnie zupełnie niepotrzebny dodatek , ale z tego co piszą użytkownicy raczej słabej jakości.

 

Ogólnie Sanse m240 oceniam na solidne 7/10 i jak dla mnie w tym przedziale cenowym(1GB ok 150 zl.) absolutnie niema sobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem sobie na allegro m240. Mialem do wyboru Monolith 7050 1Gb za 209 zł lub Sandiska Sansa m240 za 149 zł (bez przesyłki). He wiecie co już wybralem :D I mam pytanie co do jego słuchawek, można je sobie zostawić czy raczej kupić cosik pożądniejszego?? Oczywiście ni w cenie odtwarzacza <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie instalowałem żadnego softu ale mam problem mianowicie jaki

 

1 chciałcem w ustawieniach zrobić reset all i mamy X i V i nie wiem jakims guzikiem to potwierdzić

 

 

2. to samo daje equzlizer robie custom i nie moge tego zostawić tylko wskakuje mi na poprzednie ustawienie czyli rock

 

 

Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności