Skocz do zawartości

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

I jak tam Wasze Sansy sie sprawuja?:D moja czasem ma zwisy ale wszystko OK:D chcialbym poruszyc pewien temat: dlaczego niektorym pada sansa po "updejcie" softu?

 

I jak tam Wasze Sansy sie sprawuja?:D moja czasem ma zwisy ale wszystko OK:D chcialbym poruszyc pewien temat: dlaczego niektorym pada sansa po "updejcie" softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :D mowie CI nie bedziesz zalowal:) czasami moze Ci sie w jakis sposob zawiesic ale to norma:) czekam na duzy artykul dotyczacy Twoje sprzetu :) bedziesz sciagal softa amerykankiego?

 

a co do czcionki to chodzilo mi o rodzaj np: "gothic" albo "Arial" jest cos takiego mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam swoja Sanse M250 jakies dwa tygodnie , swoje wrazania opisalem w topicu Sansa m250.

 

Jesli chodzi o soft to jade na 2.2.5E , czyli europejskim, radio mnie nie interesuje wiec nie robie update, nie chce ryzykowac.

 

Wieszalnosci nie zauwazylem, nigdy mi sie to nie zdazylo tak samo jak z brakiem podswietlenia na ekranie, nie wazne jaki stan baterii jest mam je zawsze, wlacza sie na tyle na ile jest ustawione :))

 

Pozostalo mi jeszcze wymienic sluchwki ale to jak kasa bedzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no m240 z ep 635 smiga az miło ;) az sie łezka w oku kreci jak sobie pomysle ze kiedys sie słuchało na słuchaweczkach za 5zł ... teraz jak takie do uszy włoze to wyciagam bo niepotrafie czerpac z nich takiej radosci jak 6lat temu albo tak wielkiej jak teraz z epków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t4zior

Nie dziwie sie że nie chcesz wgrywac amerykanskiego softu,bo w przypadku m250,bardzo rzadko wychodzi update,jakeis inne numerki w configu sa itp.

 

Ja po obeznaniu sie z plyerem,czyli po tygodniu,dwóch zmienie sobie soft na amerykańca,bo specjalnie kupiłem używanego[2 tyg]bo na gwarancji mi nie zależy zwiazku z updatem.

 

Póżniej kupie jakies lepsze słuchaweczki,ale to PóźNIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sarenka2004 wylacza mi sie po tylu sekundach po ilu ma sie wylaczac czyli po 3 jak ustawie na 10 sekund to wylacza sie po 10 sekundach bez wzgledu na stan baterii czy akumulatorka.

 

Jak ktos nie korzysta lub nie zamierza korzystac z radia to jak dla mnie update na soft amerykanski to zbedne ryzyko :)

Ja zrobilem autoupdate i jest wszytsko cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem sobie updejt na radio a potem sansa updejterem na nowsza wersje

Wiem ze tak można,ale czy po wczesniejszym updacie na nowszy a potem na eu?

Wg mnie może byc problem,bo update na eu polega na oszukaniu playera,i zrobieniu update z podstawowych swersji softu,a ja mysle o update z najnowszej EU na najstarsza,podstawową USA

 

Co mysłisz o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności