Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa M240


sarenka2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie :D Mam system XP, WMP 10. Niestety po podłączeniu do USB odtwarzacz próbuje odczytać dane i wyskakuje napis "Please wait rebuilding the libary". Po czym w kompie wyskakuje okienko odtwarzacza i samo sie zamyka i tak w kółko cały czas. Zainstalowałam sansaupdater: http://mp3support.sandisk.com/sansa/Instal...aterInstall.exe. Nic to nie dało. Podłączałam swoją m240 do różnych portów i do różnych kompów ale problem wciąż sie powtarza. POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę tutaj, ponieważ mam problem z sansa m240...

A dokładnie chodzi mi o to, że jak podłączam ja do komputera to nie wyświetla mi się dysk wymienny w moim komputerze, natomiast gdy podłącze ja na innym kompie to wszystko działa bez problemu.

Port USB jest dobry bo jak podłączam aparat cyfrowy to działa bez zarzutów.

Proszę o pomoc bo nie mam jak przesyłać muzyki na mp3 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komputer wykrywa playera? Jeśli tak, to jaki komunikat wywala, zobacz w menedżerze urządzeń.

Sprawdź też, w jaki tryb jest ustawiona sansa. Powinna być ustawiona jako MSC, jak chcesz wymusić, żeby pracowała jako dysk przenośny (USB Mode).

 

tak wykrywa go.

wchodzę w menedżer urządzeń tylko nie wiem gdzie zmienić dokładnie ten tryb - laikiem jestem .. :(

wchodzę we właściwości i nie wiem co dalej..

 

Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sansa m240 był na prawdę dobrym playerkiem spośród tych które posiadałem.. ;) Teraz już trochę się zestarzał, ale i tak gra nieźle. Jedyna jego wadą wg mnie było to, że nie miał wbudowanej baterii, ale to co pisał plecak 7 postów wyzej tez jest zupełną nieprawdą. Na jednym akku 1000 mah m240 pociągnie jakieś 15 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa długo, ale po jakiś 9 godzinach możesz mieć problem z włączeniem go. Temat dawno temu omówiony. Problem leży nie jako po stronie programistów Sansy, w Iriverach można wybrać źródło zasilania, m200 ma brak takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dziś córka znalazła m240 w swojej szafie w której Sansa przeleżała jakieś 10-12 lat?

Przezroczysty "kondonik" ochronny cały zżółk, ale po wyjęciu z niego, playerek jak"nówka nieśmigana".

 

Wpis nie jest podyktowany chęcią zdobycia złotej łopaty. Mam zamiar całkiem na serio porównać tę Sansę z Shanling M1.

Na razie pchełki, które były wpięte w dziurkę natychmiast powędrowały do kosza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam martwą Sanse E250. Dałem za nią 60 pln plus bon na 250 PLN z przedłużenia Neostrady. Parę lat służyła i po wgraniu Rockboxa czytała nawet 8 GB karty. Wiele miłych chwil z nią spędziłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności