Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AK100 - pytania świeżaka :)


rymcymcym

Rekomendowane odpowiedzi

To nie USB, ani karty, skoro Klasa 10 też nie wydala, tylko faktycznie wina Kałacha musi być. Co do read-only - masz może przejściówkę z microSD -> SD? Tam jest taki pstryczek read-only, i jak się go przypadkiem wbije na tak to potem gorzej ze zdjęciem. Jeżeli przełączyłeś, to wrzuć w konwerter, przerzuć na rw i z górki. a jeżeli to nie przez to, to nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie USB, ani karty, skoro Klasa 10 też nie wydala, tylko faktycznie wina Kałacha musi być. Co do read-only - masz może przejściówkę z microSD -> SD? Tam jest taki pstryczek read-only, i jak się go przypadkiem wbije na tak to potem gorzej ze zdjęciem. Jeżeli przełączyłeś, to wrzuć w konwerter, przerzuć na rw i z górki. a jeżeli to nie przez to, to nie wiem.

 

Ha! Faktycznie miałem przełączony pstryczek:) Po podłączeniu karty przez przejściówkę odczyt wzrósł do 18 MB/s, ale niestety zapis nadal 5-6 MB/s. Czyli to pewnie kwestia maca, albo formatowania karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo widać katalogi w AK100. Czy on nie "przewija" katalogów (nazw). Widzę tylko np. Tangerine Dream i nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trochę po wariacku. Przekonwertowałem uparte pliki flac na flac w Foobarze. Nastèpnie też w Foobarze dodałem im okładki (do pliku). I AK100 je widzi. Samo dodawanie okładek jakoś nie pomagało.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Userzy AK100 - macie obawy,że FiiO X3 będzie "Killerem" i zmiecie Automaty Kałasznikowa ze sceny, czy też jest to tylko "typowy" produkt FiiO ? jakie są Wasze przeczucia ? "Góra urodziła mysz" ? X3 nie zagrozi pozycji AK100 (bo AK120 raczej nie) ?

 

Ja na razie myślę,że (poza wymiarami - lubię większe playery), AK100 nie odda pola X3. To tylko przeczucia, na podstawie znajomości sprzętu FiiO. Może być dobry ale nie będzie rewelacją. Brak programowego EQ - już szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Userzy AK100 - macie obawy,że FiiO X3 będzie "Killerem" i zmiecie Automaty Kałasznikowa ze sceny, czy też jest to tylko "typowy" produkt FiiO ? jakie są Wasze przeczucia ? "Góra urodziła mysz" ? X3 nie zagrozi pozycji AK100 (bo AK120 raczej nie) ?

 

Ja na razie myślę,że (poza wymiarami - lubię większe playery), AK100 nie odda pola X3. To tylko przeczucia, na podstawie znajomości sprzętu FiiO. Może być dobry ale nie będzie rewelacją. Brak programowego EQ - już szkoda.

Z tego co widać po pierwszych wypowiedziach to X3 ma manierę fiio - jak się komuś podoba to jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki E17 grał całkiem nieźle, chociaż dziwne dla mnie było to, że się nie zgrywał z częścią słuchawek. Jednak Obiektywne combo dużo zmienia w tej sprawie. Myślałem, że X3 będzie lepszy pod kątem przestrzeni, ale po opisach widać, że wręcz nie bardzo. Zastanawia mnie skąd się bierze to jego "basowanie" i podbicie na krańcach. Mnie w sumie bardziej zastanawia jak wypada X3 po LO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku X3 i AK100 liczyliśmy na dobry dźwięk samego playera. Bez dodatkowego wzmacniacza. Od tego jest iMod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy posłuchać. On rozjaśnia przekaz i ma problemy z basem. Przynajmniej ta sztuka którą słuchałem.



Lecz wydaje mi się, że to nie był problem tej sztuki i że ludzie właśnie za to go lubią. Wydaje się bardziej szczegółowy i agresywny w brzmieniu. Nie mniej jednak jest to oszustwo ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności