Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AK100 - pytania świeżaka :)


rymcymcym

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie wchodzę max głośność. Chodzi mi o to czy mogę korzystać z boost na zasadzie takiej, że włączam boost i słucham na 40 - 50 w skali zamiast na 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

hey, w końcu zakupiłem kałacha. pytanie jak podłączyć go do amplitunera, ale nie przez słuchawkowe. byłem w sklepie rtv i nigdy nie widzieli takiego gniazda optycznego. na allegro jest przejściówka jack optyczny na toslink. czy to bedzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W amplitunerze jest DAC, więc przejsciówką z Allegro i kabelkiem optycznym do optycznego WE amplitunera. Ja tak wchodzę na DacMagicPlus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar podłączyć do ampli optycznym. tylko chodziło mi o przejściówkę jaką potrzebuję. czy to będzie to?

http://allegro.pl/adapter-optyczny-gniazdo-toslink-wtyk-jack-3-5mm-i3584008521.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś "nowy" nie wiedział :) to AK100 grając po optyku, może być ładowany przez usb. Praca jako stacjonarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy istnieje możliwość zatrzymania danego utworu w jakimś miejscu tak aby po wyłączeniu i ponownym włączeniu urządzenia można było ten kawałek słuchać od danego momentu zamiast od początku? Chodzi np. o audiobooki.

Edytowane przez tweener
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.. trochę katorga gdy ma się audiobooki w długich partach.

Na poprzednich fw wydaje mi się, że udawało się czasami coś takiego uzyskać przytrzymując suwak w danym miejscu i jednocześnie wciskając power, jednak była to tylko prowizorka pozwalająca zobaczyć jedynie czas kiedy zatrzymaliśmy odtwarzanie bo już po wciśnięciu play i tak szło od początku.

 

 

zgłosiłem do iR

Dear iriver customer,

 

Thank you for contacting iriver customer support.

 

We appreciate your feedback regarding the function on the AK100. We will forward your message over to our engineering team for a review. If you have any questions or concerns please email us back at any time.

 

Thanks & Regards,

 

iriver Inc.

CS & Tech Support

Edytowane przez tweener
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś już sprawdzone karty 64gb w kałachu? jeśli tak to jakie. czy mogę ładować ładowarką od telefonu nie robiąc mu krzywdy?

dodam tanie karty :)

Edytowane przez franio123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co ma wpływ na trzymanie baterii? czy 24 bitowe pliki i duże słuchawki w moim przypadku denony 7100 mogą powodować że bateria w ak100 wytrzymuje około 8 godzin? nie wiem czy nie reklamować. przy okazki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denony chyba nie są jakoś specjalnie wymagające prądowo, ale pliki na pewno maja znaczenie. Producent przy 16 bitowych flacach, głośności 37 i wyłączonym ekranie podaje liczbę do 16 h. Zdaje się że 8-10 przy 24 bitach i dużej głośności jest tu odpowiednim czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności