Skocz do zawartości
  • 0

Które słuchawki wybrać: sony xb600, soul by ludacris 150, wesc rza cha


bonar15838204

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sądząc po zasobności Twojego portfela możesz kupić dużo lepsze K550, ale jak lubisz ogrom basu, to Denon AH-D1100. Do tych pierwszych przydałby się FiiO E07K, więc do interesu trzeba byłoby dołożyć. Denony mają dużo więcej bassu, a po modzie Perula podobno zbliżają się dźwiękowo do AKG. Używane w dobrym stanie idą za 250-300zł. Są jeszcze SM HP100, których niestety nie słuchałem, ale są ostatnio polecane przez użytkowników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak szukam wlasnie czegos z dobrym bassem ale pasmo przenoszenia jak i czystosc dzwieku jest rowniez dla mnie wazna .

Dawniej mialem skullcrushers od skullcandy ktore mialy wbudowany sabwoofer i w nich bass byl mocno wyczowalny. Pozniej byly sony mdr v55 jednak nie byly dla mnie do konca satysfakcjonujacym wyborem.

Szukam czegos designerskiego na ulice a te sluchawki ktore podales sa dosc wieksze i masywniejsze .

Co myslicie jeszcze o tych modelach ?

 

skullcandy skullcrushers 2 ( jednak one jeszcze chyba nie wyszly)

aerial 7 tank 2.0

sony xb600

tdk st 700

Edytowane przez bonar15838204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwierz mi, że te słuchawki, które podałeś nie mają startu do Denonòw, a tymbardziej Akg. Co do wielkości, to faktycznie K550 są przeogromne, a Denony to takie CAL! w wersji plus, czyli ba upartego można w tym wyjść, wsiąść na rower, ale to dalej pozostają słuchawki indoorowe.

Tak myślę, że Ci powinny przypaść DJki, takie jak: Shure750DJ, K618. Na ulice dobre, ale jakościowo trochę odstają od moich pierwszych propozycji.

 

 

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

znasz moze cos z podobnym albo jakims ciekawym designem ?

nie jakies mega masywne ani nie delikatne zbytnio.

Ja mecze sluchawki, nie dbam o nie i szukam teraz czegos wlasnie co bedzie trwale a wlasnie soule jak widzialem takie sa

 

a co myslicie o WESC CHAMBERS BY STREET BY RZA ?

Edytowane przez bonar15838204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie - po kiego grzyba pytasz o rady, jak i tak kręcisz się nadal wokół zupełnie innych modeli?
Skoro na takim forum ludzie ich nie polecają, znaczy że coś jest na rzeczy.
Bierz AKG K518 i będziesz zadowolony, żadne 50 groszy czy bitsy czy soule nie zagrają lepiej. Stawiam, że bardzo polubisz brzmienie.
Czy jak wolisz: AKG K518 by forum.mp3store.pl

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Autor, ogarnij temat Noontec Zoro. Wyglądają jak Beats a rośnie hype. Sam kiedyś hejtowalem aaaale z chęcią posłucham ponownie i zweryfikuje czy słusznie.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności