Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ubuntu Edge


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Cena zachęca. Za 830 bucksów sprzęt, przy którym Z, SIV po prostu zbledną. A jest w porównywalnej cenie. Jak widać, nieźle nas pakują od tylca Sony, Samsungi i inne ishity.

 

Taki telefon i nie trzeba komputera, przez mhl do monitora, klawiatura na blubublu i można śmigać. To już jest naprawdę biuro w kieszeni. Tylko do ekranu mogliby dorzucić jeszcze 0,2-0,3 cala- przy tych wielkościach czuć różnicę.

 

Tylko co z wsparciem? Co z serwisem?

 

A tak swoją drogą raczej nie wierzę, żeby udało im się uzbierać 10 więcej niż aktualnie mają w przeciągu miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że albo telefon nie ujży światła dziennego, albo ograniczą go do dwóch/czterech rdzeni, adreno 305, 2GB RAMu i flash 16GB. Obecne zapowiedzi są moim zdaniem zbyt wybujałe i przedstawiają topowe smartphony za 2-3 lata. ;) Tymbardziej, że obiecują 4GB RAM i 128GB flasha. Ja tyle w kilkuletnim laptopie nie mam!

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zachęca. Za 830 bucksów sprzęt, przy którym Z, SIV po prostu zbledną. A jest w porównywalnej cenie. Jak widać, nieźle nas pakują od tylca Sony, Samsungi i inne ishity.

 

Taki telefon i nie trzeba komputera, przez mhl do monitora, klawiatura na blubublu i można śmigać. To już jest naprawdę biuro w kieszeni. Tylko do ekranu mogliby dorzucić jeszcze 0,2-0,3 cala- przy tych wielkościach czuć różnicę.

 

Tylko co z wsparciem? Co z serwisem?

 

A tak swoją drogą raczej nie wierzę, żeby udało im się uzbierać 10 więcej niż aktualnie mają w przeciągu miesiąca.

Do wielu dzisiejszych smartfonów możesz podłączyć klawę i monitor i masz biuro w kieszeni, i nie trzeba do tego Ubuntu.

830 $ to cena za telefon po uruchomieniu projektu. Czyli na nasze ~2500 (+jak znam zycie jakiś podatek, czy coś innego). Ani Z ani S4 tyle nie kosztują. Do tego nawet jeśli projekt zostanie uruchomiony to telefon najwcześniej światło dzienne ujrzy za pół roku a kto wie jakie telefony będziemy mieli na rynku za ten czas? Stawiam, że ten fon nie bedzie wart nawet 600 za pół roku.

Słuchając gościa na tym filmiku czuje się jak bym mial deja vu. Jobs zmartwychwstał? Brakuje tu tylko słówka emejzing w każdym zdaniu bo cała reszta robiącego wodę z mózgów bełkotu jest na miejscu.

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nawet jeśli projekt zostanie uruchomiony to telefon najwcześniej światło dzienne ujrzy za pół roku a kto wie jakie telefony będziemy mieli na rynku za ten czas?

Tak pewnie standardem będzie 8 rdzeni i windows 8.1 a i giętki ekran.

Edge to będzie przygoda z Ubuntu i Androidem a nie sam sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko jeśli, a napisałem, że osobiście nie wierzę, żeby udało im się uzbierać 36 mUSD, to ten telefon będzie się różnił najważniejszą dla mnie rzeczą, jeśli mowa o telefonie jako biurze- pamięcią dyskową. Moje archiwum służbowej poczty to ponad 50GB, do tego całe mnóstwo plików, na których pracuję. Co prawda lokalnie mam tylko to nad czym aktualnie pracuję, finalne prace zrzucane są na sieć. Nie zmienia to faktu, że 128 GB to aj w sam raz.

 

Dodatkowo do tego praktycznie niezniszczalny (oczywiście nieintencjonalnie) wyświetlacz, całkiem ładna obudowa. A to czy 4 czy 8 rdzeni- wali mnie to. Na 2 można bez zwiech obejrzeć film, 4 to aż za dużo. Do gier- raczej tablet.

 

Telefon będzie dostępny w 2014 roku, więc słaba lokata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności