Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] V-Jays czy SoundMagic P30


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak iż kupiłem ostatnio Ipoda, grzech by było do niego nie kupić jakiś słuchawek. Jako że na tym nie znam się najlepiej znalazłem dwa fora - wasze, i konkurencji, jednak wasze ma większe zaangażowanie użytkowników więc wybrałem te. Obecnie mam słuchawki Sennheiser HD201, podobają mi się jednak na miasto nie nadają się, ponieważ są dla mnie za duże. Zacząłem rozglądać się za słuchawkami przenośnymi do ± 100 zł. Przeglądając ogłoszenia użytkowników spodobały mi się JAYS v-JAYS oraz SoundMagic P30 - obydwie używane - idealne, w moim zakresie cenowy. Teraz mam problem co do wybrania słuchawek, ponieważ nie słucham tylko jednego typu muzyki, słucham - metalu, hiphopu, dubstepu, popu, drum&bass oraz muzyki klasycznej (Beethoven) - jednak klasycznej najmniej. Lubię gdy dokładnie słuchać wszystkie szczegóły. Mam nadzieję że pomożecie mi wybrać dobra słuchawki. Odtwarzacz to: iPod Touch 4g 32GB z USA(czytałem że głośniej grają.)

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek wiesz na temat wybranych słuchawek? czytałeś ich testy na naszym forum? V -to słuchawki otwarte świetne brzmienie ale zero izolacji, P30 słuchawki zamknięte przez co izolacja jest spoko. Tobie jako userowi 201 pewnie lepiej podejdą P30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem testy na forum tych słuchawek i wszyscy chwalą te i te. Ale nigdy nie mogłem znaleźć porównania do nich. A k450 nie ma w tej półce cenowej a niektórzy pisali że graja trochę gorzej niż p30. Więc chyba wybiore p30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajpod T4G - basu to on ma wystarczająco. Mnie wczoraj urzekło połączenia iPod Nano 7G + v-JAYS. Ale to Nano gra ciemniej niż T4G, chociaż nadal bardzo szczegółowo. Odtwarzacz Sony i HD201 w sygnaturce... chyba jednak jxx17 lubisz sporo basu?

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności