Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Poszukuję słuchawek do 500zł do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję słuchawek do 500zł (ewentualnie 100zł +) do telefonu

douszne lub nauszne

słucham Daft Punk, Dubstep i czasami czegoś radiowego ale to żadko

Mam 3 modele które mnie najbardziej zainteresowały

o Beats by dr.dre iBeats

o Monster Turbine

o Monster Nick Cannon N-tune

Muszą być Małe Wygodne i Ładne (sennheiser 205 itd odpadają bo są BRZYDKIE)

Jak widzicie mam HTC One X ale muzyki słucham też na ipadzie (słyszałem że beatsy współpracują z apple)

Nie chcę pieprzenia o jakichś kartach muzycznych bo są duże i ciężkie.

Edytowane przez 4ndr3
kolorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie są większe od iPad'a... A poza tym nie wyczytałem nic nt. dźwięku jaki preferujesz. A jeżeli chcesz się dowiedzieć, które z tych trzech w.w. przez Ciebie są ładniejsze to spytaj mamy czy tam kumpli którzy mają Ci ich zazdrościć, a nie nas. Tutaj chyba poruszamy inne kwestie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz wiedzieć jakie dźwięki preferuje to bassy. wokal bardzo rzadko. Nie rozumiem dla czego masz takie wonty skoro napisałem że Muszą być Małe Wygodne i Ładne (chyba oczywiste że poszukuje dobrych słuchawek) pytam się tylko o to co sądzicie o wymienionych tu słuchawkach i jestem otarty na propozycje typu AKG itd. Czekam na opinie ludzi którzy mieli okazje słuchać przez te słuchawki PYTAM SIĘ CZY BEATSY I MONSTERY SĄ DOBRE A NIE LANSIARSKIE bo jestem skłonny kupić jakiekolwiek słuchawki nawet nieznanej marki byle by były kolorowe i brzmiały super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy były by dobre jeśli ich cena zmniejszyła by się o 70%, wtedy były by to słuchawki w swojej cenie dość dobre.

Do 500 złotych możesz spokojnie wyrwać Marshall Major Black, K450.

Edytowane przez Bad and Quiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz wiedzieć jakie dźwięki preferuje to bassy. wokal bardzo rzadko. Nie rozumiem dla czego masz takie wonty skoro napisałem że Muszą być Małe Wygodne i Ładne (chyba oczywiste że poszukuje dobrych słuchawek) pytam się tylko o to co sądzicie o wymienionych tu słuchawkach i jestem otarty na propozycje typu AKG itd. Czekam na opinie ludzi którzy mieli okazje słuchać przez te słuchawki PYTAM SIĘ CZY BEATSY I MONSTERY SĄ DOBRE A NIE LANSIARSKIE bo jestem skłonny kupić jakiekolwiek słuchawki nawet nieznanej marki byle by były kolorowe i brzmiały super

"Dobre brzmienie" to pojęcie względne bo każdy lubi coś innego. Oczywistym jest, że jeżeli chcesz aby Ci doradzono słuchawki, powinieneś napisać jakiego rodzaju brzmienia szukasz.

 

wielkie dzięki już jestem zdecydowany na kupno K450 obejrzałem kilka recenzji i poczytałem opinie. MIODZIO. Poza tym mają case'a a do plecaka to idealne rozwiązanie

No jeżeli zależy Ci na przenośności i lubisz przebassowione słuchawki to również głos na k450. Jeżeli chcesz mieć pilocik do urządzeń apple to możesz wziąć wersje k451/q460.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności