Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Do Gry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek z możliwością podłączenia do wzmacniacza gitarowego z końcówką jack 6,3mm (nie z adapterem, tylko bezpośrednia końcówka 6,3) do 100 (ewentualnie 150) zł. Zamierzam ich używać w domowym zaciszu aby nie przeszkadzać sąsiadom. Zależy mi aby nie było opóźnień w przenoszeniu sygnału.

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje to niech napisze. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, bardzo mi zależy aby nie było żadnych problemów z opóźnieniem, czy też utratą mocy poprzez podłączanie przez adapter. Nie jestem trochę obeznany w tych sprawach dlatego staram się trochę dopytać.

Opóźnienie przez adatper 3,5 -> 6,3?

Edytowane przez venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne opóźnienia czy straty mocy nie będą występowały na adapterze. Musiał by być z naprawdę podłej jakości materiału żeby coś takiego powodował co jest praktycznie niemożliwe. Ja polecę Superluxy HD660. Dobra izolacja, nakręcany adapter na dużego jacka więc nie wyrwiesz przez przypadek no i co najważniejsze świetnie brzmiące gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności