Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] tanie douszne i lepsze dokanałowe do clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić 2 pary słuchawek do clip+ :

-pierwsze słuchawki to tanie douszne za max 50zł, i tutaj stawiam głównie na wygodę

zastanawiam się głównie nad Vedia SRS300, AKG K315, Panasonic HJE120, Cresyn Axe 4 ,ale może znacie coś fajniejszego

ew. co sądzicie o dokanałowych Sony PQ5 i EX10?

-oraz dokanałówki za ok.100zł ,ale jeśli będzie warto to mogę dorzucić, słuchawki powinny być dość wygodne, nie wypadać z uszu, izolować(jak to dokanałówki) no i mieć jak najlepszy dźwięk za tą cenę (lubię bas jak to w rapie)

wiem, że polecacie Brainwavz Alpha, ale są one niedostępne, więc zastanawiam się nad SM E10, MME M9, Brainwavz M5

Słucham rapu, troszkę reggae i rocka.

Mam nadzieję, że są tu jeszcze tacy, którzy mają cierpliwość odpowiadać na takie pytania jak moje ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc myślicie, że te Awei lepiej się nadają niż np. te AKG lub Cresyn? Podobne niezbyt wygodne?

 

z Awei to będzie trzba się trochę w EQ pobawić, bo na flacie IMO nie bardzo do rapu to grało. no ale podbijam ES10

EQ, czyli? :)

 

A z dokanałowych? Opłaca się dokładać na Proalphy zamiast np. M9 czy E10?

Edytowane przez sneyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TDK, osobiście używam IE800, i bardzo sobie je chwalę jak za taką cenę. 100zł+Ship to nie wygórowana cena za słuchawki z dwoma przetwornikami. Sprawdź, przekonaj się i zadecyduj. TDK mało znana firma w słuchawkach w Polsce, a ma nawet niektóre dobre produkty.

Może troszkę mają przymało basu, ale to zależy od grajka i upodobań, ale za to rozdzielczość mnie zachwyciła. No i najważniejsze, słychać trzy pasma które na siebie nie nachodzą, i to mi się podoba w nich.

Edytowane przez Peteross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakaś istotna różnica między SM E10 z normalnym kablem a plecionym? Bo w internecie jest mało informacji na ten temat.

Bierz pleciony ;)

Wytrzymalszy, nie jest taki "gumowy" i wygląda kozacko ;)

Ok, skoro tak mówisz ;) Dyszka różnicy :P

Różnica w cenie? Ja tam wszystkie widywałem po 149zł. Ile płacisz i gdzie kupujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakaś istotna różnica między SM E10 z normalnym kablem a plecionym? Bo w internecie jest mało informacji na ten temat.

Bierz pleciony ;)

Wytrzymalszy, nie jest taki "gumowy" i wygląda kozacko ;)

Ok, skoro tak mówisz ;) Dyszka różnicy :P

Różnica w cenie? Ja tam wszystkie widywałem po 149zł. Ile płacisz i gdzie kupujesz?

Allegro. Najtaniej jest chyba za 130pare, ale to zwykłe. Pleciony 149 od mp3store. :)

A może doradzisz coś w sprawie pchełek. Potrzebuję takie ,żeby grały, były wygodne i nie padły od razu. Zastanawiam się nad AKG K315 lub Cresynami AXE 4. Co myślisz? Chyba, że tak jak podpowiadali wyżej te Awei, tylko mało opinii o nich jest. Albo Vedia SRS300.

Edytowane przez sneyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności