Jump to content
Sign in to follow this  
logitech

Co z Vedią

Recommended Posts

Kiedyś wiele osób,udzielało się o firmie Vedia a kiedyś VTec (niektorzy robili PR pozycjonowany ;) ) ludzie,którzy pisali komentarze że sprzęt jest awaryjny lub serwis żle działa (otrzymywali takie miedzy innymi komenatrze - nie umiesz dbać,sam zepsuleś i tak dalej) Gdzie są ci "fani" - skonczyly się pieniazki,skończyła się fala,pozytywnych komentarzy i negowanie komentarzy nie przychylnych Vedi.Firma robiła ludziom wodę z mózgu - Pentagram Eon to Podróbka Vedi C6 (ten sam sprzęt - inna nalepka) Gdy firma musiala zacisnąć pasa,to napisała że zmiana adresu z centrum Warszay (czynsz) dla dobra klientów.W kolejnej lokalizacji,również było za drogo,więc firma wylądowala już na Sadybach w domku szeregowym.Patrzę na akcję tej firmy Czas, data: 15:52 18.07.2013 Kurs bieżący (PLN) [TKO]: 0,35 Zmiana (%) [TKO]: -5,71 a także,komentarze na na temat firmy (dziad nie spółka, przewartościowana i tyle,brak raportu śmierdzi brakiem nowej emisji obligacji, czyli chyba nie wykupią starych :( było super.a teraz ?ciągle dół.już nie działają żadne at,af, i inne analizy..chodzi jak chce.zrobiła się spólka feeee )

PS.Byłem forumowiczem,dopóki pan Kodziu z Vedi moderator tego forum,nie zaczał banować oraz ograniczać wolność,wypowiedzi w stosunku do VEDI (Pracownik Vedi - Moderuje posty o Vedi więc o bezstronnosci mowy nie mogło być - pan Kodziu już nie jest,pracownikiem Vedi)

A oni w ogóle coś jeszcze sprzedają / wypuszczają? No bo jeśli nie, to można by takiego samego posta napisać o ambergold :-)

Oni nigdy nie robili,sami sprzętu.Firma Vedia dawała tylko swoje logo,na sprzęt skladany za granicą.No wypuszczają,nowy sprzęt ale tego,nikt nie chce kupić.Gdzieś 1,5 miesiąca do 2 miesięcy temu Allegrowicz z Warszawy,sprzedawał swoją Vedie jakieś PMP (chyba gdzieś 50-60 zł - kup teraz) nówka z gwarancją i wszystkim innym,Nie było ofert kupna,nikt nie chciał nowej Vedi z Wawy zakupić.

Ps.Widzę że ciecia dotkneły także strony internetowe http://media.vedia.pl/ Firma vedia miała jescze 2 inne,ktore zapewne także,już nie działają.Z tego wygląda,że ostała się tylko główna.

Edited by logitech

I co w związku z tym? Umarła to umarła, jej upadek rozpoczął się odkąd .ksy opuścił tą firmę, wtedy skończył się dobry pr tej marki. I ludzie przestali się nią interesować.

Edited by bruno63

Kolego, popracuj nad składnią i interpunkcją, bo trochę kiepsko się to czyta

Nie mam doświadczenia z tą firmą, ale kiedyś mocno interesowałem się vedią B6...tyle, że jakoś zniknęła z horyzontu...poza tym widziałem kiedyś jakąś wersję a10 z bursztynem (?)...hmmm...ciekawe, czy ktokolwiek się o to pokusił...

I co w związku z tym? Umarła to umarła, jej upadek rozpoczął się odkąd .ksy opuścił tą firmę, wtedy skończył się dobry pr tej marki. I ludzie przestali się nią interesować.

Jak,były pieniązki,byli "fani" (PR Pozycjonowany) już,nie piszę.Że w pewnym momencie (pół forum-posty znikły awaria ;) ) O Vedi w tamtym,okresie można było pisać,albo dobrze albo wogóle.A jak patrzę na CV-internetowe pewnej osoby,to wiem skąd,tyle było problemów z tłumaczeniem menu odtwarzacza,tłumaczeniem instrukcji obsługi,opracowaniem instrukcji obsługi,testowaniem oprogramowania produktu.

PS.A teraz ludzie zostali,z ręką w nocniku ;)

PS.2 Oni produkowali slaby sprzęt Vtec zmienili nazwę,na Vedia i zaczeli produkować trochę lepszy.Ta firma od początku byla skazana,na porażkę.Nawet KSY przy swoim czarowaniu,klientów nie uratowalby tej firmy,

PS.3 City Interactive zaczynał od malego,biura i gier po 20 zł teraz,ma wiele biur i robi gry,które się sprzedają na całym świecie.

PS.4 A Vedia zaczeła od pupy strony,super biuro centrum Wawy,mnóstwo kasy na reklamy a jak skończyła,każdy widzi.

Edited by logitech

Ale o co chodzi w tym temacie? By każdy pisał, że kiedyś Vedia działała prężnie, ale im nie wyszło?

W tym temacie chodzi mi o CYWILNĄ ODWAGĘ tych forumowiczów,którzy tak bez opamiętania bronili Vedi.A jak bronili,to innych atakowali,ci co czytali jaka Vedia jest wspaniała (PR pozycjonowany ;) a także zaślepienie Kodziem z Vedi) kupowali,a później na tym forum.Można było przeczytać - kupiłem bo tu były pozytywne komentarze itp.Teraz ludzie,zostali na lodzie - sprzęt awaryjny http://forum.mp3store.pl/forum/247-vedia/

To że był awaryjny, wiadomo było od początku i nikt za takie informacje nie banował.

Dokładnie, a owa "awaria" gdzie całe forum Vedii wcięło było ludzką pomyłką, .ksy przez przypadek kliknął w ACP to co nie trzeba, podjęto decyzję, że nie będzie przewracania backupu bazy danych, bo utracą się inne posty, w innych działach które w międzyczasie zostały napisane.

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr, dalsze wypowiedzi w tym wątku uważam za zbędne więc go zamykam.gif.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By grzanek89
      Witam serdecznie. Pare tygodni temu zakupiłem słuchawki jak w tytule. Niestety mój odtwarza - Xduoo X3 - wydaje się nie do końca dawać radę. Nie ma tego czegoś co jestem w stanie usłyszeć podłączając pod niego swoje K550. Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej. Uwielbiam bas. Ale nie ilościowo tylko jakościowo. Nie potrzebuje dudnienia tylko mocnego basu w pełnym zakresie. I tutaj właśnie liczę na wasza pomoc. Co kupić pod te słuchawki ? Muzyki słucham w domu. Nie wyobrażam sobie słuchać muzyki na tych słuchawkach poza domem.  Szukam raczej jakiegos porządnego przenośnego odtwarzacza który napędzi również inne moje słuchawki. Ale priorytet to DT770. Rozważę każda pomoc. Nawet jeśli polecicie jakiś dac + amp. Budżet to 800zl. 
    • By Aircenx
      Cześć!
      Potrzebuje słuchawek nausznych. Poszukuję czegoś w cenie do 150zł. Stawiam głównie na wygodę. 
       Szukam czegoś do gier MMORPG, nie gram w fpsy, ale głównie też do słuchania muzyki, rock, pop, industrial metalowy. 

Myślałem nad ISK HP2011/Superlux HD330
      Ale kompletnie się na słuchawkach nie znam.
      Proszę o pomoc
    • By eternia
      Jako, że mój stary klocek ONKYO ma jakieś problemy z przeskakiwaniem co jakiś czas na płytach, pomyślałem nad małą zmianą. Szukam jeszcze nie jestem pewny czego, ale wiem, że zapewne dzięki Wam jak zwykle to znajdę  Potrzebuję bardzo budżetowego urządzenia, które będzie współpracować z Microlabami solo 6C. Wymagania nie są duże, ma to grać bezproblemowo. Pomyślałem, że może warto zastanowić się nad jakimś klockiem z bluetooth bo ostatnio zaczynam częściej korzystać z serwisów streamingowych.

1. Czy znajdę cokolwiek w cenie do 400 zł, jakiś odtwarzacz CD od używanej mikrowieży?
      2. Jeżeli nie to może wariant z zakupem odbiornika BT i wymiana lasera w obecnym odtwarzaczu, czy co tam nie działa. Jeżeli tak to jaki odbiornik bluetooth wybrać? Jest tego trochę na rynku, a może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie.
    • By Inszy
      Firma xDuoo już od kilku lat zadomowiła się na polskim rynku audio, głównie za sprawą przenośnych odtwarzaczy audio. Pewien zbieg okoliczności jednak sprawił, że rok po premierze ich chyba najbardziej popularnego DAP-a, ciągle nie pojawiła się na naszych łamach jego recenzja. Czas więc nadrobić zaległości, przyjrzeć mu się dokładniej i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy xDuoo X3 II (499 złotych) zdążył się już zestarzeć, czy też ciągle jest ciekawym wyborem dla fanów dobrego brzmienia.

Tradycyjnie pod linkiem pełna recenzja 🙂
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/xduoo-x3-ii-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy