Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne


MPMG1997

Pytanie

Cześć. Poszukuję słuchawek nausznych, które będą miały bardzo dobrą jakość dźwięku i dobre wytłumienie hałasu z zewnątrz. Cena to ~700zł. Planowałem kupić Beats Studio, ale wszyscy odradzają to może znajdę coś innego :) Głównie słucham muzyki tj. pop, rock, rap, dubstep. Słuchawki mają być dobre z iPhonem 5 :) Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli zależało Ci na Beatsach to możesz zwrócić uwagę na kilka modeli słuchawek gdzie nowoczesny design jest również ważny, a towarzyszy mu rozrywkowa sygnatura.

 

Warto sprawdzić Beyerdynamic Custom One Pro, Phiaton MS400 lub Sennheisery HD 25-1 Addidas. Pierwsze mają możliwość modyfikacji i mają przełącznik dostosowujący siłę basu, drugie mają pełną średnicę, bardziej analogowe brzmienie i się wygodnie składają, a Sennheisery są pancerne, mają świetne niskie i są bardzo skuteczne, ale to w przeciwieństwie do pozostałych słuchawek konstrukcja nauszna (mogą cisnąć). Wszystkie trzy modele bardzo dobrze tłumią.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, ale nie zapominajmy, że te słuchawki będą podłączane do iPhona, a więc teraz z tych wszystkich, które wymieniliście podajcie już tylko konkrety, które będą dobrze grały z iPhonem bez żadnych wzmacniaczy do muzyki pop, rock, rap, dubstep.

 

1. Beyerdynamic Custom One Pro

2. SoundMagic HP100

3. PHIATON MS400

 

Czy może kupić Beats Studio?

Edytowane przez MPMG1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie, które podałem to sprzęt przenośny, a słuchawki typu Custom One Pro i Phiaton są konstruowane z myślą o iSprzętach. Zresztą to ogólna tendencja producentów sprzętu mobilnego, czemu się nie można dziwić.

 

Ja jednak nie miałem okazji ich słuchać z iPhone 5. Wszystkie modele podane przeze mnie mają sygnaturę, która zgra się z większością źródeł, no może MS400 może zaszkodzić mocno basowe i mulaste źródło, a z tego co czytałem iPhone taki nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK. Czyli mierzyć w Beyerdynamic Custom One Pro i SoundMagic HP100. Ktoś jeszcze się wypowie w odniesieniu do iPhona z tymi modelami?

 

@EDIT

Chyba zdecyduje się na Beyerdynamic CUSTOM ONE PRO, ale jest jeden problem. W czym mam je przewozić, hm :< ?

Edytowane przez MPMG1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

. Czyli mierzyć w Beyerdynamic Custom One Pro i SoundMagic HP100. Ktoś jeszcze się wypowie w odniesieniu do iPhona z tymi modelami?

 

Chyba zdecyduje się na Beyerdynamic CUSTOM ONE PRO, ale jest jeden problem. W czym mam je przewozić, hm

..........

 

Heheh mam ten sam problem , jakiś duży plecak spadachroniarza by sie sprzydał , ,mam zabawke apple ipad 3 gen i tez na te custom pro mi sie najbardziej zapatrzyło daj znac jak już sie zdecydujesz , i w co je schowasz

Pozdrawiam

Edytowane przez bolex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
. Czyli mierzyć w Beyerdynamic Custom One Pro i SoundMagic HP100. Ktoś jeszcze się wypowie w odniesieniu do iPhona z tymi modelami?

 

Chyba zdecyduje się na Beyerdynamic CUSTOM ONE PRO, ale jest jeden problem. W czym mam je przewozić, hm

..........

 

Heheh mam ten sam problem , jakiś duży plecak spadachroniarza by sie sprzydał , ,mam zabawke apple ipad 3 gen i tez na te custom pro mi sie najbardziej zapatrzyło daj znac jak już sie zdecydujesz , i w co je schowasz

Pozdrawiam

 

Wiesz co jutro zamawiam, ale nie wiem skąd. Bo znalazłem 2 aukcje. Na 1 są słuchawki z futerałem za 750zł, a na 2 są słuchawki z nakładką za 700zł i nie wiem który wybór lepszy :<

Edytowane przez MPMG1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten futerał Beyera jest duży - do samochodu ok, ale z plecakiem już gorzej. Ale w sumie niezła cena - sam futerał wyceniony jest na około 90 zł. To właściwie skórzany pokrowiec wypełniony sztywną gąbką.

 

Szkoda, że nigdzie nie ma dostępnego futerału od HM5. Myślę, że Custom One Pro by tam weszły, a jest zgrabniejszy:

http://data.zakupek.pl/test/hm5/2.jpg

http://data.zakupek.pl/test/hm5/3.jpg

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze. To już podsumuję cały temat. Zamówiłem słuchawki Beyerdynamic Custom One Pro z wymienną nakładką Carbonlook Black. Zamówiłem je w sklepie HIFISTATION i bardzo go polecam. Rozmowa poprzez GG czy TELEFON bardzo przyjemna, bez żadnych problemów ludzie wiedzą co sprzedają. Mimo iż ta nakładka w tej ofercie nie była dostępna oni mi ją bez problemu zamienili z Red Star na Carbonlook Black. Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam!

Edytowane przez MPMG1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności