Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Wokółuszne dla okularnika


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje słuchawek wokółusznych o rozsądnej cenie (najlepiej tak do 400 zł). Najważniejszym kryterium jest dla mnie komfort użytkowania, ponieważ noszę okulary, a do tego nie znoszę zbyt dobrze nacisku. Poprzednio miałem Cal!, które pod względem pady + okulary były świetne, ale niestety wielkość padów nie była wystarczająca. Z kolei podczas odsłuchu Shure srh240 w okularach boli mnie głowa w miejscu, w którym są zauszniki, a do tego przy noszeniu okularów słuchawki prawie nie tłumiły. Raz miałem na uszach Beats Studio (wiem, wiem dźwięk jest słaby) , które jak dla mnie były bardzo wygodne, choć mogły by mieć trochę większe pady.Ważnym czynnikiem jest też dla mnie izolacja (wiem, że żądam zbyt wiele - komfort + izolacja), bo lubię słuchać muzyki w autobusie, a słucham dość cicho, aurvany live! izolowały jak dla mnie wystarczająco. W sprawie dźwięku to muzyki słucham zwykle na ipodzie nano,a czasem na komputerze. Dodam jeszcze, że charakterystyka dźwięku bardziej podobała mi się na Cal!. Zwykle słucham rocka, metalu i czasem jakieś aktualne hity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności