Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BLOKADA GLOSNOSCI SONY NWZ-E474


skit777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.czy jest mozliwosc sciagniecia blokady glosnosci z tego grajka?w opcjach wylaczylem blokade ale nadal jest bardzo cicho...czy jest jakias kombinacja zeby wejsc w servis mode?jesli nie ma takiej opcji to koze ktos chce go kupic?

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to on nie ma blokady głośności.

 

Z informacji podanych w instrukcji:

"Po pierwszym ustawieniu poziomu głośności powyżej określonego poziomu zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy oraz pojawi się ostrzerzenie [sprawdź poziom głośności]. Ma to na celu ochronę uszu użytkownika. Aby wyłączyć sygnał i ostrzeżenie, naciśnij dowolny przycisk."

 

Po 20 godzinach pracy z głośnością powyżej ustalonego poziomu zostanie przywrócona początkowa głośność.

 

Mam ten model i jest naprawdę głośny i jest nawet polskie menu (co mnie zszokowało!).

Edytowane przez Tuskampa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach jest opcja avls(limit glosnosci)gdy to włączę to jest bardzo cicho a gdy wyłączenie to tak sobie . za cicho i to sporo!cowon c2 grał tak ze na full po odblokowaniu miazdzyl mózg:)ten jak dla mnie to jakaś kpina w tej kwestii . czyli rozumiem ze on nie ma blokady a i tak jest cicho?

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam sony mdr700 xb nausznych.kupilem w euro rtv agd . próbowałem na monster jamzach i na tych dołączonych ale lipa jest i tak . wskaźnik głośności rozkręca się do 30 wiem niby na maxa ale jeśli to jest maximum to ja dziekuje.

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze mnie mój odtwarzacz nie ostrzega po ustawieniu wyższej głośności. Dziwne.

 

Napisz do pomocy Sony, być może coś doradzą, skoro nawet na dołączonych słuchawkach jest cicho. Jak pisałem wcześniej - odtwarzacz nie ma limitu jak poprzednie odtwarzacze, działa to inaczej, tj. ostrzega i można to tymczasowo wyłączyć.

 

EDIT: Przetestowałem na słuchawkach Pioneer SE-M390 oraz na Cresynach AXE IV. Na obu było głośno, choć z racji rozmiarów i "większej mocy" potrzebnej do napędzenia Pioneerów były one nieco cichsze. Na Cresynach na głośności 30 urywa głowę :) 20 to przyjemny próg, wystarczający.

 

Jadąc na rowerze wystarcza mi 16.

 

Pozdr

Edytowane przez Tuskampa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym autorowi zalecił na kilka dni zrezygnowanie ze słuchawek i nie przesadzanie z głośnością, słuch można bardzo łatwo stracić - a z tego co widzę zaczynasz mieć już problemy, skoro kolega Tuskampa na tym samym grajku napędza Pioneery które nawet mój S:flo2 nie wykręcił za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności