Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić słuchawki w budżecie 250zł. Korzystać z nich będę przeważnie w domu czasem ale to naprawdę rzadko na zewnątrz. Moim źródłem będzie laptop, którego karta nie jest za potężna tak więc pewnie nie ogarnie słuchawek o większej mocy. Słucham przeważnie muzyki klubowej, rocka, metalu ale także dużo gram więc miłoby było gdyby wykazały się jako taką uniwersalnością. Napomnę że mam w miarę dużą głowę i malutkie słuchawki raczej nie wchodzą w grę. Macie jakieś propozycje? W oko wpadły mi cztery modele:

-Audio Technica ATH SJ55

-Bayerndynamic DTX 501 P

-AKG K518 DJ

-AKG GHS-1

-Philips SHL9450

Edytowane przez Salioner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądajcie forum, codziennie powstaje miliard tego typu postów, więc czasami nie trzeba zakładać dwusetnego razu tematu, który był już poruszany :) Kolega ma K518 i sobie chwali - słucha podobnej muzyki. Jak szukasz uniwersalnych w tym przedziale cenowym, możesz też pomyśleć o CAL!. Szukam również bezpiecznych, uniwersalnych słuchawek i bardzo zaciekawiły mnie CAL!, chyba się na nie skuszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności