Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SL HD330 czy HD681 evo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie chciałbym kupic sluchawki, tylko nie wiem które. Poczytalem i doszedlem do wniosku ze te modele sa dobre (chyba) do mojego stylu muzyki rap. Interesuje mnie tylko jakosc dzwieku i dobry bas. A moze sa jescze jakies modele do 130 zl. Sluchawki beda graly z integra a potem pod jakims wzmakiem, zalezy od sluchawek. Mam nadzieje ze mi podpowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Akuratnie mam obie pary słuchawek także mogę się wypowiedzieć. Dużo więcej basu (i to głębokiego) mają HD681Evo, do tego wg mnie większa scena. HD330 są bardziej wyrównane, chociaż bas też jest przyjemny ale nie tak glęboki. Słuchałem obu na integrze ALC889 i jakieś HDA Intel STAC92xx oraz na Audiotrak Prodigy Cube. Wrażenie wszędzie jest porównywalne w stosunku to tych dwóch słuchawek.

 

Pozdrawiam,

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy już były, ale mniejsza o to. Modem nie jestem :D Bierz Evo, sam mam hd330 i mnie osobiście nie zachwyciły, spodziewałem sie po nich czegoś więcej. Do tego pod integrą te hd330 to "nie grają". Szkoda ich nawet pod to podpinać, jak nie masz dobrego wzmaka słuchawkowego to nie ma sensu ich kupować. Szkoda tylko, że na evo to sobie troszke poczekasz jeśli chcesz kupować w Niemczech :)

Edytowane przez copulation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności