Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje słuchawek do 100 zł do muzyki każdego gatunku ,ale w głównej mierze dubstep, electro house mile widziany jakiś dobry ale nie przesadzony bas.Słuchawki nauszne wokół uszne, zamknięte.

Źródłem słuchawek będzie sandisk sansa, neo v, asus transformer.

Kilka moich propozycji:

  • Sony MDR-ZX300
  • SONY MDR-ZX100
  • AKG K 404
  • Maxell Retro DJ

Mile widziane inne propozycję

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno czy jest jakaś lepsza mp3 w cenie do 100 zł od sansy ?

Chodzi o ten mod ? http://forum.mp3store.pl/topic/91224-mod-maxell-rdjrebrandy-min-brainwavz-hm3/

jak kupię te Retro Dj to mam jeszcze pare groszy to jest sens inwestować w wzmacniacz Fiio E6 bądź jakiś tańszy odpowiednik.

Edytowane przez Fazzi17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc a czemu nie OEM ? tam nie ma tylko zbędnych papierów :D (chyba ),ale jak lepiej BOX'A to kupię go .Tyle ze BOX kosztuje 2 razy tyle co OEM ;/

I czy słuchawki Retro Dj należy wygrzewać ? Nigdy tego nie robiłem , jaka jest najlepsza metoda znalazłem cos takiego nada sie http://jbuds.pl/pl/content/9-wygrzewanie-sluchawek , nada się ?

:

Edytowane przez Fazzi17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podobno ten model ma słaby bass.

A jak bym dołożył do odtwarzacza np 100 złi szukał czegoś do 200zł to bedzie jakaś znaczna poprawa dźwięku ? Czy zostać przy sandisk sansa clip + i do tego Maxell retro DJ ?

Odtwarzacz może być używany :)



@up..

Edytowane przez Fazzi17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności