Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cresyn podbija świat :)


Rekomendowane odpowiedzi

Produkty robia ciekawe, jakosc dzwieku niezla (choc dla mnie czesto wala tym wyzszym midbasem, ktory zamula dzwiek), ale moje doswiadczenia co do jakosci tych produktow sa takie sobie (niby nie jest zle, ale po niedlugim okresie uzytkowania lubi sie cos w nich psuc wiec moze cos tam jest w tych produktach niedopracowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co z tego że C555h grają bardzo fajnie jak na swoją cenę, skoro pałąk pęka od patrzenia.

 

Wystukane z pralki Frani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe firmy też zaliczały podobne wpadki, zobaczymy co pokażą dalej :)

a to na pewno. z drugiej strony, Cresyn chlubi się tym że tak naprawdę robi sprzęt od 50 lat, więc już z tej perspektywy inaczej się powinno na nich patrzeć (czytaj błędy powinni mieć lata temu za sobą).

 

ja na początku byłem ich bardzo dużym fanem, miałem/mam jeszcze 3 pary słuchawek i nawet zastanawiałem się nad C750h, ale po moich (może nie jakiś strasznych, bo wszystko w końcu zostało załatwione, ale fakt trwało to trochę czasu, byłem trochę czasu bez sprzętu i musiałem bawić się w "reklamacje") doświadczeniach przestaję kierować w ich kierunku wzrok (w dużej mierze z powodów opisanych, a w pewnym stopniu ze względu na zmianę upodobań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej żałuję C555S Axis, że ich nie dopracowali - to mógłby być wielki hit bo graja świetnie :)

Moje sa nadal całe :) , kolejne świetne słuchawki to C510E - w swojej cenie nie mają równych (brak izolacji jedyna wada), C750H jakby cena spadła do ok 200 zł - hit :) Choć i w tej cenie sprzedają się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej żałuję C555S Axis, że ich nie dopracowali - to mógłby być wielki hit bo graja świetnie :)

Moje sa nadal całe :) , kolejne świetne słuchawki to C510E - w swojej cenie nie mają równych (brak izolacji jedyna wada), C750H jakby cena spadła do ok 200 zł - hit :) Choć i w tej cenie sprzedają się bardzo dobrze.

ja byłem swego czasu napalony na c510e, z opisów wynikało że podobne/lepsze od SE e10, że grają dobrze etc. w końcu je kupiłem po dobrej cenie tu w komisie. włożyłem do ucha i zachwytu nie było, grały dobrze ale bez rewelacji, a do tego jak dla mnie waliły midbasem i sybiliowały (po wygrzaniu ok 60h trochę się to stemperowało). potem je używałem i tu musiałem coś a tu musiałem coś odjąć. w sumie grają nieźle, ale znów bez rewelacji.

zgadzam się, że ich wadą jest słaba izolacja, może grałyby fajniej jakby izolacja była lepsza.

 

c550h też grają nieźle, ale ten pąłak to słaba rzecz. do tego w nich denerwowało mnie jeszcze to, że izolacja jest też bardzo słabiutka (mam wrażenie żeby inaczej docisk był zrobiony to byłoby lepiej).

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności