Skocz do zawartości

2 pytania - proszę o pomoc


Cedrik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam dwa pytania - w zasadzie jedno to problem, drugie - już ciekawość :]

 

Posiadam: ZEN MX 16 GB

1. Mam problem z kartą SD, w zasadzie z tworzeniem biblioteki muzycznej - za każdym razem, kiedy włączam odtwarzacz i chcę wysłuchać czegoś z karty, muszę czekać, aż utworzy się biblioteka muzyczna, co trwa 20-40 min. Pobranie ze strony producenta najnowszego oprogramowania, jak mi poradzili w pomocy technicznej - nie pomogło. Na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, iż mam pobrać nowe oprogramowanie. A gdy to znów zrobiłem - nie pomogło. Więc na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, że mam pobrać nowe oprogramowanie...

 

2. Czy jest jakiś sposób, by odtwarzacz pokazywał muzykę w folderach, tak, jak sobie to poukładamy w komputerze? Przyznam, że przeszukiwanie standardowych list odtwarzania jest męczące, zaś by stworzyć playlistę, trzeba odznaczać po jednym utworze. No i teraz jak posiadam ich ponad 1000, to mam je segregować po jednym?

 

Kupiłem odtwarzacz ZEN już dwa razy, pierwszy mi ukradli, drugi raz zakupiłem z powodu (głównie) możliwości rozszerzenia pamięci kartą SD. Druga w kolejności zaleta - kształt, łatwo wpasowujący się w kieszeń. Została tylko zaleta druga... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No pomóżcie chłopu, bo się męczy. A Tobie, Kolego inszy też tak na początku odpowiadali ? Pewnie, że Creativa można kupić słuchawki, a nie odtwarzacz, ale jak już ma, to spodziewa się sensownej odpowiedzi. A co do Clipa... to lipa ! Folderów też tam nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać masz poważny problem ze wzrokiem.

I jak nikt nie odpowiada, to widać nikt nie zna odpowiedzi, chyba logiczne? Osobiście podejrzewam, że ten odtwarzacz po prostu ma takie oprogramowanie, że za każdym razem tworzy bibliotekę z karty (bo mogła zostać wymieniona) i nic się z tym nie zrobi prócz zmiany odtwarzacza. Ale to moje gdybanie, bo go w rękach nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać masz poważny problem ze wzrokiem.

I jak nikt nie odpowiada, to widać nikt nie zna odpowiedzi, chyba logiczne? Osobiście podejrzewam, że ten odtwarzacz po prostu ma takie oprogramowanie, że za każdym razem tworzy bibliotekę z karty (bo mogła zostać wymieniona) i nic się z tym nie zrobi prócz zmiany odtwarzacza. Ale to moje gdybanie, bo go w rękach nie miałem.

Przyrzekałem sobie, że nie zrobię off-topa. Czy ja wiem ? Problem ze wzrokiem mam, Clipa na szczęście już nie. Tyle, że moją intencją było pobudzenie kogoś "znającego się" do odpowiedzi początkującemu koledze. Że niby jak nikt nie odpowiada, to znaczy nikt się nie zna ? Chyba nie tak to wygląda. No ale mam problem ze wzrokiem ... :ph34r: Pozdrawiam nawet bardziej zaawansowaną Inszość ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Clipów tylko pierwszy nie miał przeglądania folderów i trzeba było zainstalować Rockboxa, Plus i Zip mają to w standardzie.

A Creativów prawie nikt tu nie używa, a jak nie używa, to trudno by konkretnie odpowiedział, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności