Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

2.0 vs 2.1


Kamo2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję głośniczków do PC - z racji, że totalnie się nie znam chciałbym zasięgnąć opinii znawców. Głośniczki będą podłączone do sb X-FI Xtreme - Zastanawiam sie nad zestawem do tego celu - nie jestem osobą zbyt wymagającą jednak charczenie za 30 zł odpada - Budżet wynosi graniczne 150 zł chyba, że naprawdę będzie warto dać więcej.

 

Poczytałem w internecie o różnicach i wypatrzyłem po 1 produkcie który mógłbym kupić. Proszę o porady. Słuchana muzyka to głównie elektroniczna ( wszelaka elektroniczna od ambientu przez psytrance po hardtechno)

 

Oto co znalazłem:

2.0 - Genius SP-HF800A

2.1 - Modecom MC-MSF15

 

Głośniczki będą stały na biurku rzecz jasna - pokój około 14m2 prostokątny - biurko stoi na dłuższej ścianie. Proszę o poradę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciężko na tę chwilę o 1255A, a jeszcze ostatnio za niecałą stówkę można było je zakupić na znanym portalu aukcyjnym. 1250B podobne konstrukcyjnie do 1255A (pewnie tylko zmieniony design), powinny również dobrze zagrać.

Jeśli chodzi o 1800A, to miałem je kilka lat i byłem zadowolony, jednak zakupiłem potem 2-drożne 1255A do mniejszego pokoju i grają dla mnie lepiej od 3-drożnych i droższych 1800A.

 

ps.

http://tablica.pl/oferta/glosniki-genius-ID2sVoj.html#f9b8605890

może tu spróbuj - pierwsze głośniki z tej linii u geniusa. Swego czasu były bardzo zachwalane - to są SP-HF1250x.

Edytowane przez kamil3762
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić 1800A za 150 + przesyłka - mało używane na gwarancji....chyba się skuszę - do tej pory miałem jakieś no name i dość mam charczenia i kiepskości - sądzę , że te głośniki przyniosą mi zupełnie nową jakość i będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zakupiłem leżaki magazynowe 1800A - za ciut powyżej 100 zł . Dla mnie rewelacja. Pierwsze głośniki przy których nie mam ochoty nakładać słuchawek z powrotem. Do tego jakie kobyły na żadnym filmiku nie wypatrzyłem ze one takie duże. Ja sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności