Skocz do zawartości

Neutralny DAC (200-300zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Musical Fidelity E10 to nie jest wzmacniacz słuchawkowy. Nawet nie widzę dziurki.
NHT Super One to nie są słuchawki. :D

Ja dobrze wiem, co to jest MF E10. Mam go w domu i bardzo sobie chwalę, bo ze wspomnianymi NHT współpracuje świetnie, a i dziurkę na słuchawki widzę - w panelu bocznym. ;)

Line Out to masz w formie jacka małego i RCA i on służy do podłączania pod wzmaka, samo FiiO nie zaleca podłączania tam bezpośrednio słuchawek :)
Hej, ja umiem podłączyć daka pod wzmaka, pytałem o coś innego - czy będzie jakakolwiek różnica w brzmieniu między FiiO wyprowadzonym po czinczach, a FiiO wyprowadzonym przez wyjście minijack? Edytowane przez Nolife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja umiem podłączyć daka pod wzmaka, pytałem o coś innego - czy będzie jakakolwiek różnica w brzmieniu między FiiO wyprowadzonym po czinczach, a FiiO wyprowadzonym przez wyjście minijack?

 

Ja nie słyszę różnicy.

 

Chciałbym coś sprostować. To nie sabre jest jasny, to FiiO jest ucięty na górze. Góra jest wyraźnie lepsza na UAE23. Właściwie tym się głównie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności