Jump to content
Sign in to follow this  
bonar15838204

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki do 400 zł wybrać (RAP, G-FUNK, SOUL) ? PILNE

Recommended Posts

Witam

Mam problem gdyż moje słuchawki, których aktualnie używałem ulegly zniszczeniu i nie nadaja sie do dalszej eksploatacji a były to SONY MDR-V55. Wcześniej dwukrotnie miałem SKULLCANDY SKULLCRUSHERS lecz z nimi również rozstałem się w czasie nie dłuższy niż rok każde.

Szukam słuchawek nausznych,zamkniętych, DJ , które dadzą mi głebokie wrażenia, z których bede mógł czerpać przyjemność z słuchania muzyki.

Zależy mi szczególnie na mocnym bassie i stratwearowym wyglądzie słuchawek # na ulice.

Proszę o pomoc i zasugerowanie czegos dla mnie w przystepnej cenie , Dodam że słucham Rapu polskiego i zagranicznego a także g-funku, soulu i innych gatunków z pogranicza. Bardzo lubie białe słuchawki może coś z nich zasugerujecie.

Nie ukrywam, że reklama i komercja wpoiły we mnie pragnienie BEATSÓW ale rozsądniejsze wydają sie SOUL BY LUDACRIS SL150 I SL300. Aktualnie nie moge sobie na nie pozwolić i myśle nad tymi oto modelami :

AERIAL7 TANK 2.0 platinum

SONY MDR-XB600

SONY MDR-V55 ( ponownie )

TDK ST410

TDK ST800

PIONEER HDJ-500W

Jestem oczywiście otwarty na propozycje. Polecajać bierzcie uwage na moje zamiłowanie do rapu i mięsistego bassu .

Mam nadzieje, że uzyskam tutaj pomoc . Z góry dziękuje.

Edited by bonar15838204

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mihu83
      Witam.
      Panowie, poszukuję słuchawek TWS, tak do 400, może 500 zł.
      Na rynku jest tego od groma, tylko co tu wybrać?

Do tej pory przetestowałem Soundmagic TWS50, Shanling MTW100 BA, Cambridge Audio Melomania 1, Jade Audio EW1 i niestety żadne się nie sprawdziły, ale u mnie to norma... nie często trafiam dokanałówki, które dobrze dogadują się z moimi uszami. Z doków na kablu, najbliższe ideału(izolacja, dopasowanie) są Pinnacle P1.
      W sumie, Shanlingi były całkiem ok, choć izolacja taka sobie.

Tak więc, szukam TWSów, które dobrze lub bardzo dobrze izolują, pewnie siedzą w uszach, nie piszczą i nie zabijają basem( co nie znaczy że bas ma być wykastrowany). Sybilantom również mówimy nie.

Na chwilę obecną, zastanawiam się nad Edifierami TWS6 lub Creative Outlier Gold. Odnośnie Outlierów mam obawy, że będą waliły basem na prawo i lewo, natomiast o TWS6 nie wiem nic... zwyczajnie mnie zaciekawiły.

Ktoś, coś?
    • By Zuberix
      Witam, poszukuję słuchawek jak w temacie. Preferuję raczej zamknięte konstrukcje, ale jestem gotów spróbować otwartych. Zależy mi na czymś co będzie fajnie współpracować z Dragonfly Black(planuję go kupić z racji bardzo niskiej ceny, mobilności i sporych możliwości). Aktualnie używam Shure SRH440 i nie jestem z nich zadowolony. Zdecydowanie preferuję rozrywkowe brzmienie Sony Mdr 100abn(zarówno po kablu jak i BT) a nawet moich wyjściowych Galaxy Budsów. Miałem okazję posłuchać jeszcze jak brzmią Sennheisery Momentum over ear pierwszej generacji i przyznam, że byłem pod wrażeniem. Oczekuję dźwięku, który będzie dawał satysfakcję z słuchania a nie analitycznego, studyjnego. Dodam, że słucham głównie rapu, ale również sporadycznie rocka czy muzyki elektronicznej. 
    • By MP3store
      Jak co roku zapraszamy wszystkich na Strefę Słuchawkową na Stadionie Narodowym, której jesteśmy Oficjalnym Partnerem. 
      Oprócz wielu atrakcji i ciekawostek będą też fajerwerki. Oczywiście oprócz drożyzny będą też budżetowe rozwiązania wysokiej klasy. Dlatego warto Nas odwiedzić. Przebudowujemy naszą ofertę i teraz będzie można kupić u Nas coraz więcej budżetowych rzeczy, które spokojnie konkurują
      z produktami dużo droższymi z wyższej półki. Z tego co Nam  wiadomo również u innych wystawców nie zabraknie rodzynków.

Mega atrakcją jaką przygotowaliśmy dla Was, będą jednak jedyne w swoim rodzaju słuchawki wstęgowe Raal Requisite SR1a nazywane przez ich twórców bardziej monitorami odsłuchowymi niż słuchawkami. Czy naprawdę słuchawki te zaskakują wszystkich bez wyjątku czy to przesada?
      Będziecie mogli okazję sprawdzić na stoisku MP3Store. Jako Partner Strefy Słuchawkowej zapraszamy serdecznie.
      SR1a to słuchawki, które potrzebują wzmacniacza głośnikowego najlepiej z minimalną mocą na kanał 100W.

Posłuchajcie co mówią Ci, którzy ich słuchali oraz ich twórcy.
      https://youtu.be/LLJ1XjXeGfc

Zapraszamy do dyskusji w tym temacie, nie tylko na temat tych słuchawek, czy innych produktów, które z Naszej oferty byście chcieli zobaczyć, ale również innych rzeczy, które warto aby pojawiły się w przyszłości w Strefie słuchawkowej. W międzyczasie poinformujemy o innych produktach wartych uwagi, które będzie można zobaczyć.

Obserwujcie ten wątek gdyż w pewnym momencie poinformujemy o konkursie, w którym będzie można wygrać coś atrakcyjnego.
      Koniecznie udzielajcie się w tym wątku aby mieć szansę na wygraną. Niestety na ten moment tylko tyle informacji 😊

• By Rafore
      Chciałbym kupić odbiornik bluetooth, zastanawiam się pomiędzy Baseus BA02, Baseus BA03 i Fiio uBTr, Zależy mi na dobrej jakości dźwięku. Będę na nich słuchal tej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Maksymalna kwota jaką chce wydać to 120 zł. Czy warto czekać, aż w Polsce będzie dostępny Baseus BA03?  Który z tych odbiorników według was byłby najlepszym wyborem?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy