Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki do 400 zł wybrać (RAP, G-FUNK, SOUL) ? PILNE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem gdyż moje słuchawki, których aktualnie używałem ulegly zniszczeniu i nie nadaja sie do dalszej eksploatacji a były to SONY MDR-V55. Wcześniej dwukrotnie miałem SKULLCANDY SKULLCRUSHERS lecz z nimi również rozstałem się w czasie nie dłuższy niż rok każde.

Szukam słuchawek nausznych,zamkniętych, DJ , które dadzą mi głebokie wrażenia, z których bede mógł czerpać przyjemność z słuchania muzyki.

 

Zależy mi szczególnie na mocnym bassie i stratwearowym wyglądzie słuchawek # na ulice.

Proszę o pomoc i zasugerowanie czegos dla mnie w przystepnej cenie , Dodam że słucham Rapu polskiego i zagranicznego a także g-funku, soulu i innych gatunków z pogranicza. Bardzo lubie białe słuchawki może coś z nich zasugerujecie.

 

Nie ukrywam, że reklama i komercja wpoiły we mnie pragnienie BEATSÓW ale rozsądniejsze wydają sie SOUL BY LUDACRIS SL150 I SL300. Aktualnie nie moge sobie na nie pozwolić i myśle nad tymi oto modelami :

 

AERIAL7 TANK 2.0 platinum

SONY MDR-XB600

SONY MDR-V55 ( ponownie )

TDK ST410

TDK ST800

PIONEER HDJ-500W

 

Jestem oczywiście otwarty na propozycje. Polecajać bierzcie uwage na moje zamiłowanie do rapu i mięsistego bassu .

Mam nadzieje, że uzyskam tutaj pomoc . Z góry dziękuje.

Edytowane przez bonar15838204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam model:

 

AKG K 618 DJ (K618DJ) Słuchawki składane dla DJ lub do domu

http://sklep.rms.pl/index.php?p11203,akg-k-618-dj-k618dj-sluchawki-skladane-dla-dj-lub-do-domu

 

jedne z ciekawszych słuchawek w swoim przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności