Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] AKG K511 czy inne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić słuchawki AKG K511. Nie wiem czy są wygodne.. Komfort przede wszystkim. Co do jakości i bassu są niby OK. Słucham DnB, Dubstepu, Metalu, Rocka. Jest sens kupowania tych słuchawek? A może polecicie inne? Granice to około 150 złotych.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam,

Innvarous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wygoda to tak bardzo względna cecha słuchawek, że nikt nie powie Ci ze 100% dokładnością, czy dana para będzie wygodna, czy nie. Proponuję przejść się do Media albo innego sklepu, w którym możliwe jest ich przymierzenie. Jak widać wyżej stwierdzono, że słuchawki są wygodne, ale tylko w tym konkretnym przypadku i wcale nie musi się to przełożyć na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrzać potrafią, ale to też zależy. Mam K512 - prawdopodobnie jedyną różnicą jest kształt muszli, w K511 trochę więcej miejsca w środku. Jak mam je teraz np. w mieście, to przy takiej temperaturze uszy pocą się w nich niemal natychmiast. Natomiast w domu jest ok, spokojnie gram te 2-3 meczyki w LoLa bez zdejmowania na chwilę. Z moich przymiarek w K511 poprawili nieco wygodę, więc powinno być lepiej.

Jeżeli nie potrzebujesz zamkniętych, a możesz ciut dołożyć, poszukaj AKG K514 MKII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności