Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. Chyba zapiszę się do klubu. Miałem kilka T. Jakoś nie po drodze było. Teraz kupiłem dt990 E 250. I to gra. Lepiej jak T ileś tam. Te DT990 E 250 są ******ste i ładnie uzupełniają moje K701.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio jeśli jesteś wielbicielem sygnatury dźwięku marki AKG, warto zrobić ponowne podejście do K812. 

 

Poza tym według mnie zawsze warto dać szansę każdym słuchawkom przez kilka dni, aby się z nimi osłuchać. Pozwala to dostrzec również atuty, których mogą nie posiadać dotychczas ulubione. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się nazywać fanem Beyerdynamic skoro w swojej kolekcji posiadam tylko dwie pary, które nie reprezentują typowej sygnatury Beyera. 

 

Czy na wyższej półce Beyer ma coś przyjemnego bez ostrej góry? Coś, na co mógłbym zbierać kasę? 

 

 

IMG_20200908_220816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Beyerdynamica miałem przyjemność testować kilka dni już dość dawno temu T5p i ostrej góry tam się nie uświadczyłem. Nie są popisowe, nie prześwietlają materiału, choć detalu im nie brakowało, ale był dobrze wkomponowany. Charakterem dobrze pasują, m.in. do metalu. Według mnie warto sprawdzić, wypożyczając ze sklepu lub od znajomego. Więcej na ich temat może powiedzieć, m.in. @pabloj, bo je posiadał lub @deftones9.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tytus1988 Lubiłem Beyery t5p v2, grały bardzo holograficznie, i świetnie im zrobił 8 żyłowy miedziany kabel. Niestety ze względu na jak dla mnie zbyt małe miejsce na ucho, musiałem się ich pozbyć i trafiły do @deftones9. Gdybym dziennie w słuchawkach spędzał tylko 30min to bym zostawił ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się wywołany do tablicy.[mention=3643]tybysh[/mention] weź czarna farbę i napisz sobie na ścianie

"Plan na 2021 rok - kupić t5p gen2!!!!"

 

To są słuchawki które Ci rozłupią czachę i to będzie trzykrotny progres względem dt150

 

Ja swoje sprzedałem bo miałem plany na wyjazd za granicę itd. Plany nje wypaliły a już jestem ugadany z kupcem na odkupienie swoich bejerków :D tak więc, polecam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tybysh napisał:

Czy na wyższej półce Beyer ma coś przyjemnego bez ostrej góry? Coś, na co mógłbym zbierać kasę? 

T5 to  może być dla ciebie dobry kierunek. Choć ja żadnej ostrej góry nie słyszę w 990-kach. Ani zbyt mocnego basu też nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się wywołany do tablicy.[mention=3643]tybysh[/mention] weź czarna farbę i napisz sobie na ścianie
"Plan na 2021 rok - kupić t5p gen2!!!!"
 
To są słuchawki które Ci rozłupią czachę i to będzie trzykrotny progres względem dt150
 
Ja swoje sprzedałem bo miałem plany na wyjazd za granicę itd. Plany nje wypaliły a już jestem ugadany z kupcem na odkupienie swoich bejerków default_biggrin.png tak więc, polecam
 
Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Atam od razu T5 ak jeszcze więcej fajnego dołu.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Z Beyerdynamica miałem przyjemność testować kilka dni już dość dawno temu T5p i ostrej góry tam się nie uświadczyłem. Nie są popisowe, nie prześwietlają materiału, choć detalu im nie brakowało, ale był dobrze wkomponowany. Charakterem dobrze pasują, m.in. do metalu. Według mnie warto sprawdzić, wypożyczając ze sklepu lub od znajomego. Więcej na ich temat może powiedzieć, m.in. @pabloj, bo je posiadał lub @deftones9.

Zgadza sie, ja juz 3-ci rok uzytkuje T5pII, ostrej gory brak. Do metalu podejrzewam beda sie dobrze nadawaly chociaz ja na nich slucham tylko jazzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bayerdynamic T1v1 ostatnio zmodowane przez Majkela i jest jeszcze lepiej.Po prostu niebo w uszach.Słuchawki podłączone do też upgradowanego  Headonica.Zamiast zwykłego kabla usb ostatnia wersja  USB Optimal.

Zakupiłem także nowe DT880 600 Ohm ale jednak są to słuchawki o klasę gorsze dla mnie niż T1v1.

Edytowane przez leszekm
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do kolegów, którzy mają t5p II.

Czy ktoś testował pady Dekoni? https://allegro.pl/oferta/pady-dekoni-choice-suede-do-beyerdynamic-akg-8850176035

Chcę kupić, bo oryginalna sztuczna skóra trochę przeszkadza i ogólnie bardziej lubię zamsz.

Nie mogę jakoś znaleźć informacji jak one zmieniają dźwięk, czy to jakoś drastyczna zmiana jest????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by zbić cene na 2gen o te 50% to kuźwa stoi w miejscu a w januszowie czyli w lolsce to już w ogóle cena będzie stała do końca świata w miesjcu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 09:47, LuQi napisał:

Miał ktoś okazję testować DT1770 PRO podłączone do DAP’a? Czy one mają szansę zagrać w takiej konfiguracji czy takie połączenie to jakaś abstrakcja i potrzeba im jakiegoś mocnego stacjonarnego źrodła?

DT1770Pro jak pewnie wszystkie Tesle, są wysokoskuteczne i nie mają wysokich wymagań odnośnie mocy, aczkokwiek z V30 jest dość mizernie i nie rozwijają w pełni skrzydeł. ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta posłuchała dzisiaj T90. Werdykt: "Jakieś takie prymitywne" :lol::lol: 

 

 



Czyli, że chude i grają głównie górą + wokal, ale nie kłują. Dźwięk wysokiej jakości, analityczny o brzydkiej barwie.

Edytowane przez bob2000
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bob2000 opinia drugiej połówki niezbyt pochlebna. Czy po tych kilku dniach dźwięk T90 przypadł Tobie do gustu i sprawdza się w ulubionych nagraniach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności