Jump to content
Witax

Fanklub Beyerdynamic

Recommended Posts

Nie powiedziałbym, że mają małą przestrzeń. Jest mniej więcej jak w DT770 (czyli chyba spora, jak na zamknięte), ale źródła pozorne są większe - może stąd niektórzy to odbierają jako mniejszą scenę. Precyzja źródeł pozornych, separacja jest zauważalnie lepsza, niż w DT770. W porównaniu z DT150 nie wiem; zakładam, że 150 i 770 to technicznie zbliżony poziom? Może się mylę :)

Basu jest w 1770 sporo i ma dobrego kopa, nie powinny rozczarować. Ale nie wiem, czy to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Powiedziałbym, że od DT1990 i Amironów trochę odstają pod względem jakości (poza basem). Ale dla mnie wszystkie zamknięte Tesle były gorsze niż ich otwarte odpowiedniki.

• Like 2

DT150 sa lepsze niż DT770, przynajmniej dla mnie. 

39 minut temu, John Grado napisał:

A Sennki HD25 1 II Basic?

Bardzo fajne słuchawki, dość równe granie, łatwe do wysterowania. Świetnie nadają się do pracy w biurze. Ale jeśli szukasz mega basu, to dt150 będzie lepszym wyborem.

2 minuty temu, marekhall napisał:

Bardzo fajne słuchawki, dość równe granie, łatwe do wysterowania. Świetnie nadają się do pracy w biurze. Ale jeśli szukasz mega basu, to dt150 będzie lepszym wyborem.

DT150 mam, ****o tam w nich basu jest na dobrą sprawę, znaczy objętość jest ale zwarcie i kick to słabiej, takiej solidnej buły to nie ma. PS500e w niczym im nie ustępują tylko więcej sopranu mają. Bas to mają D8000 i Tribute 7 kurde. Tam to się dzieje w elektronice. A te Ultraosne DXP dobrze kopią?

• Confused 1

No wiesz, porównywać DT150 z 3 razy droższymi ps500 to trochę nie fair :D

Dobry bas znajdziesz też w Denonach D7000. A rozważałeś Sony MDR-V900? Tam też ciut basu było (no i może też lekka v-ka, ale taka przyjemna:))

DXP nie mialem, wiec nie jestem w stanie ich opisac. Jednak patrząc na parametry byc moze jest to budzetowa (za 2kzl:)) wersja Signature DJ, bo wielkość i impedancja przetwornika jest taka sama. Pierwsze co ich może różni to fakt, że starsze modele mają pady i obicie palaka wykonane ze skory. DXP przy nich nie wygladaja tak elegancko :P

Dxp mają porządny bas, ale zdaje się, że ustępują pod tym względem DJ. Są za to równiejsze i ogólnie bardzo fajne :) na head-fi są za 200 EUR :)

Jak u tych DT1770 PRO z holografią?

6 godzin temu, Compton napisał:

Nie słuchałem ich ale ponoć mają bliską monitorowa średnicę i małą przestrzeń

Nieprawda, właśnie scenę i holografię mają dobrą, jak na zamknięte, tylko ogólnie dźwięk ciemny (jak na Beyer'a o dziwo! :D) , z mocnym kick'iem na basie. 

• Like 2