Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze, czy ktoś z was posiada ten pokrowiec lub wiedzę czy pomieści on AKG K550?

 

http://europe.beyerdynamic.com/shop/dt-hard-case.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chickenek - FeX wspominał, że dt150 podobne do r70x. Podesłać te drugie? Ocenisz? Jak coś to PW.

Jestem ciekaw jak wypadną na tle dt150 na Twoim wypasionym torze.

Wielkie dzięki za propozycję! Posiadasz może te pady do R70X, o których wspominał FeX? Akurat R70X znam praktycznie od premiery, na stockowych padach daleko im do DT150 w kwestii dociążenia dolnego pasma i nawarstwiania planów. Niemniej są to świetne słuchawki, które mają wiele innych cech - pytanie, czy aż tak dużo potrafią im wnieść pady? Bo jeśli sygnatura aż tak się nie zmienia, to jednak leżą trochę od DT150, a odskocznię mam obecnie w postaci GS1000 (lub HE-6 czas pokaże). Co do toru - wypasiony to jest, na pewno nie każdemu podejdzie, ale jak tylko czas i budżet pozwoli go w pełni skończyć (zostało dłubanie typu brak włącznika, brak gałki, brak gniazda jack i może wyjścia z samego DAC'a, co by zwiększyć funkcjonalność i mieć możliwość testów z innymi wzmacniaczami) to będę chciał go podesłać do ciekawskich lub do oddziałów mp3store'a. Parcia na niego nie mam, bardziej korci mnie coś tańszego wyskrobać - DAC'a lub wzmacniacz, a może combo? Pytanie czego brak na forum, bo pomysłów masa, tylko brak sugestii jak je ukierunkowywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Chickenek - FeX wspominał, że dt150 podobne do r70x. Podesłać te drugie? Ocenisz? Jak coś to PW.

Jestem ciekaw jak wypadną na tle dt150 na Twoim wypasionym torze.

Wielkie dzięki za propozycję! Posiadasz może te pady do R70X, o których wspominał FeX? Akurat R70X znam praktycznie od premiery, na stockowych padach daleko im do DT150 w kwestii dociążenia dolnego pasma i nawarstwiania planów. Niemniej są to świetne słuchawki, które mają wiele innych cech - pytanie, czy aż tak dużo potrafią im wnieść pady? Bo jeśli sygnatura aż tak się nie zmienia, to jednak leżą trochę od DT150, a odskocznię mam obecnie w postaci GS1000 (lub HE-6 czas pokaże). Co do toru - wypasiony to jest, na pewno nie każdemu podejdzie, ale jak tylko czas i budżet pozwoli go w pełni skończyć (zostało dłubanie typu brak włącznika, brak gałki, brak gniazda jack i może wyjścia z samego DAC'a, co by zwiększyć funkcjonalność i mieć możliwość testów z innymi wzmacniaczami) to będę chciał go podesłać do ciekawskich lub do oddziałów mp3store'a. Parcia na niego nie mam, bardziej korci mnie coś tańszego wyskrobać - DAC'a lub wzmacniacz, a może combo? Pytanie czego brak na forum, bo pomysłów masa, tylko brak sugestii jak je ukierunkowywać :D
No jeśli idzie o r70x to ja mam stock i nie czuję potrzeby zmiany tych padów.

A co do DAC - jakbyś wyskrobał coś co ugryzie aune x1s w podobnych pieniądzach to miałbyś hicior :)

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są welurowe. Scena robi się mniej rozpostarta w pionie, ale lepiej w poziomie i ze znacznie lepszą perspektywą. Na dobrych płytach jest wrażenie, jakby to grało z otoczenia, a nie ze słuchawek. Pewnie też przez to, że średnica nie jest taka głucha jak z firmowymi.

Aha, dzięki. Ja zaryzykuje chyba kupno takich: http://www.ebay.com/itm/Leather-Ear-Cushion-100mm-Pads-Beyerdynamic-T90-HS200-HS400-HS800-MMX300-RSX700-/161080252118?hash=item25812196d6:g:I8UAAOxy9LxSFm7q :)

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Dzisiaj albo jutro będę miał T1 rev2 na odsłuchy, bardzo jestem ich ciekaw...

Jeżeli są ciemniejsze i już góra tak nie kaleczy to może być ciekawie...


Mam już te T1 rev2, fajne są , wygodniejsze od starych T1, lepszy kabel...

Trochę jestem w szoku jak zmieniono ,polepszono?, przekaz nowych T1...

Zaczęły mi przypominać niemal moje ulubione Fostexy TH600/900 ale...no właśnie...

Za ciemno, zbyt kosztem góry, bas lepszy, scena taka sobie choć głęboka...

Trochę niesmak mam, oczekiwałem sporo więcej...

Za krótko słucham ale w porównaniu NightHawki wydają się sporo ciekawszym, lepszym wyborem...

To dziwne , sam sobie nie wierzę ale ...wolałbym stare T1 od nowych...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Dzisiaj drugi dzień odsłuchu T1, jest sporo lepiej...

Chyba się przestawiłem na ich przekaz, słuchane na RA....

Dobre są, jak dobre wino, z dobrym torem to zapewne obecnie jedne z najlepszych dynamików w produkcji..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi dzień odsłuchu T1, jest sporo lepiej...

Chyba się przestawiłem na ich przekaz, słuchane na RA....

Dobre są, jak dobre wino, z dobrym torem to zapewne obecnie jedne z najlepszych dynamików w produkcji..

 

W końcu zaczynasz mówić jak trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował/doginał kiedyś pałąk w Beyerach T70 lub T90 (one chyba posiadają ten sam pałąk?) w celu zwiększenia docisku do głowy? Osobiście bardzo pozytywnie odbierałem docisk jaki oferują DT770 PRO lub DT990 PRO natomiast w przypadku T90 był on dla mnie trochę za słaby, stąd pytanie czy można go zwiększyć właśnie przez dogięcie pałąka czy ta blacha w środku jest tak sprężysta, że dogiąć się jej nie da?

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że rozgięcie jest łatwiejsze niż dogięcie, bo przy doginaniu muszle przeszkadzają ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również dość dużą głowę, ale nie czuję docisku w T1. Co prawda na pałąku brakuje już kolejnych kresek.

Chyba, że w drugiej wersji docisk jest większy w takim razie.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak doginam to robię to po kawałku a nie całościowo, ale muszle i tak trzeba tak "rozminąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym, że rozgięcie jest łatwiejsze niż dogięcie, bo przy doginaniu muszle przeszkadzają ;) .

 

Zgadza się, pytanie czy można to zrobić np w ten sposób:

 

attachicon.gifBeyerdynamic-T1-2-Generation-3.jpg

A to nie scentruje pałąka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Wsiąkłem na całego w T1, siedzę od rana i klasyki słucham, chyba najlepszy przekaz takiej muzyki jaki słyszałem,

nawet HD800 były gorsze w tym temacie.

Kurczę nawet HE1000 nie były tak uniwersalne, wykładały się trochę w Rocku, za łagodne i gładkie.

T1 rev2 mają tą szczyptę pieprzu która jest potrzebna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności