Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Ale zakładam, że w muzyce akustycznej, klasyce ta analityczność nie powinna za bardzo przeszkadzać. Gorzej w rozrywce. Już  Dt880 do jazzu, a tym bardziej rocka, bez docieplenia sprzętem nie bardzo się nadaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rotgut napisał:

No tak. Ale zakładam, że w muzyce akustycznej, klasyce ta analityczność nie powinna za bardzo przeszkadzać.

 

Na to to Ci nie odpowiem ;) Zależy od tego co kto lubi. Ja chciałem słuchawek trochę bardziej analitycznych niż K701 i T70 takie są, ale w wielu nagraniach wolę AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście do T5p, tym razem na Headonicu i FAW Hybrid HPC.

Gdyby nie przesadzony jak dla mnie bas mógłbym powiedzieć że są lepsze od T1.

Fajnie izolują i są bardzo wygodne (jak chyba wszystkie Beyery).

Na pewno podobają mi się bardziej od D7200.

Dzięki @szczurz

Edytowane przez vonBaron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

No żeby nam kolumny zagrały jak T1 rev2 to już trzeba się sporo napracować, gratulacje:)

Dzieki :) w sumie mialem kupowac Amirony ale sam siebie przekonalem do T1.2 i niejako przy okazji do T5p II bo cena byla bardzo czarnopiatkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Słuchałem niedawno dość długo tych T5 i teraz jeszcze z pół godziny na audioszole. Nie były specjalnie basowe. Były świetne. Ale nie na tyle bym je kupił mając K701. ( Swoją drogą z tego co miałem okazję słuchać ostatnio to nic nie było na tyle super żebym to chciał kupić mają AKG)

Dopiero zauważyłem wypowiedź twoją Soundmanie. No to w sumie masz odpowiedź.

Na tyle nie widzę zamiennika, że w związku z obecną sytuacją AKG chyba kupię na zapas drugie K701. Może nawet je rozpakuję żeby sprawdzić co warte jest gadanie o wygrzewaniu sprzętu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest waszym zdaniem żywotność nauszników DT880?

Mam słuchawki ponad trzy lata, używane nie za często, no ale nauszniki wizualnie trochę spłaszczone. Powinienem myśleć o wymianie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, markdover napisał:

@Soundman1200 Ło Matko Boska, a co to się stało, że Amirony wylądowały w komisie?

Bo HD800s dwa razy lepsze ...he,he...ale 3 razy droższe ...hmm, czyli że jednak Amirony bardziej opłacalne:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po ciemku wybrałbym K701 przed T90...he,he.

Choć bas T90 do dzisiaj mnie zadziwia,jeden z najlepszych basów w otwartych słuchawkach.:wub:

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności