Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe 900 pro x to podobno nie grają vką i mają uspokojoną górę - reakcja beyerdynamic na HD560s konkurencji. Zatem jak ktoś chce Vke to pewnie lepiej iść z 990 pro z tymi niebieskimi membranami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi HD560S, że aż trzeba na nie reagować :) Nienaturalna barwa dźwięku i bardzo przeciętne od strony technicznej, duży krok w tył nawet względem HD600, a cena w Polsce niewiele mniejsza.

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ok. myślałem, że na asr omawiają rewizje DT990, a jednak nie. 

 

Fajnie jak ktoś by pomierzył świeżą parę z nowej rewizji. Ciekawe też jak się dźwięk zachowa po wyrobieniu padów. 

 

Ja w HD560s nic złego czy szczególnie nienaturalnego nie słyszę. Tyle, że nie ma co.ich porównywać do HD600, bo te są po prostu lepsze (szczególbie pod względem tembru) 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

 

Bardziej otwarte, naturalniejsze brzmienie.

a jeśli ja lubię bardziej skondensowane brzmienie z zejściem na basie typowym dla słuchawek zamkniętych, to dalej dt990 będą lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Play napisał:

a jeśli ja lubię bardziej skondensowane brzmienie z zejściem na basie typowym dla słuchawek zamkniętych, to dalej dt990 będą lepsze?

 

Podejrzewam, że DT770 ze "skórzanymi" padami (32 ohm) mogą Ci się spodobać, ale to musisz sam posłuchać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Bardzo przepraszam, że wyraziłem swoją opinię i proszę o wybaczenie!

no nic, muszę przyjąć przeprosiny, bo jeszcze warna jakiego dostanę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt770 mnie kuszą, kurde, nigdy nie miałem. Ostatnio jak już myślałem kupić, to Robiny rzucili, chapnąłem ledwie przed Francuzami. Na czarne jeszcze mam chrapkę i na te 770-ki. Jak dawna dziewczyna, z którą mogłeś być, ale się zdarzyły inne...

2 minuty temu, neonlight napisał:

BESTY.pl - Waran z komodo

A nie chodziło przypadkiem o gatunek Warn z KaszaMod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, manuelvetro napisał:

Dt770 mnie kuszą, kurde, nigdy nie miałem. Ostatnio jak już myślałem kupić, to Robiny rzucili, chapnąłem ledwie przed Francuzami. Na czarne jeszcze mam chrapkę i na te 770-ki. Jak dawna dziewczyna, z którą mogłeś być, ale się zdarzyły inne...

 

Serio? A takie mądre rady dawałeś 10 minut temu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szwagiero napisał:

Mógłby ktoś rzucić linka do tych 770 z niebieskimi membranami czy to się tak nie da i trzeba w sklepie obczaić? 990 mnie nie interesują.

Może bezpośrednio u dystrybutora podpytaj. Wszystkie współcześnie produkowane powinny już być z tą membraną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, szwagiero napisał:

Mógłby ktoś rzucić linka do tych 770 z niebieskimi membranami czy to się tak nie da i trzeba w sklepie obczaić? 990 mnie nie interesują.

 

Powinny być w tych z nowymi pudełkami (czarno- pomarańczowe z napisem your Beyerdynamic). W sklepie raczej nie obczaisz, bo trzeba słuchawki rozłożyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kuba_622 napisał:

 

Powinny być w tych z nowymi pudełkami (czarno- pomarańczowe z napisem your Beyerdynamic). W sklepie raczej nie obczaisz, bo trzeba słuchawki rozłożyć :)

A to "Y" na ślizgaczach pałąka, to tylko w DT990Pro występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Powinny być w tych z nowymi pudełkami (czarno- pomarańczowe z napisem your Beyerdynamic). W sklepie raczej nie obczaisz, bo trzeba słuchawki rozłożyć :)

Tak, taką stylistykę mają pudełka z słuchawkami z nowej produkcji:

IMG_9822.JPG

7 minut temu, neonlight napisał:

A to "Y" na ślizgaczach pałąka, to tylko w DT990Pro występuje?

Jak na ten moment na to wygląda. Moje DT990 600 Ohm wizualnie wyglądają identycznie jak stare.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności