Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, hammerh34d napisał:

Czy ktoś przerabial zamawianie części do Beyerow?
Napisalem do konsbudu, olali mnie. Napisalem do Soundtrade i generalnie kazalii spadać.
Napisałem do Beyerdynamica, kazali mi pisać do SoundTrade.
Generalnie jakaś paranoja. Chcę wydać kasę, a oni mnie zlewają.

Z konsbudem parę razy miałem kontakt, raz byłem osobiście. Zawsze byli rzeczowi i pomocni, więc dziwnie. Czego potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Potrzebuję pałąka do t1 bo obłazi.
Edit: Symbol znam, wysłałem im. Poszukam zaraz maila, bo iirc napisali że nie zajmują się tym.


O, mam:

5c952bcf6c3f2c232207b3cac4f9c1e7.jpg

Napisałem o tym Beyerdynamicowi, też zlali.
Generalnie opinię o konsbudzie (i Beyerdynamic pod kątem obsługi klienta też) mam w związku z tym złą. Banda niekompetentnych leni i olewaczy.
Aha -  a część jest dostępna, o:

https://europe.beyerdynamic.com/kopfpolster-kunstleder.html?refSrc=2876&nosto=pdp_yourrecommendations

 

Edytowane przez hammerh34d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu wysyłałam do Konsbudu t90 do naprawy elementu przy pałąku, poza tym że na część trzeba było trochę poczekać to wszystko było ok. Pytałam też przy okazji o możliwość zamówienia u nich padów, nie widzieli problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, hammerh34d napisał:

Tak. Potrzebuję pałąka do t1 bo obłazi.
Edit: Symbol znam, wysłałem im. Poszukam zaraz maila, bo iirc napisali że nie zajmują się tym.


O, mam:

5c952bcf6c3f2c232207b3cac4f9c1e7.jpg

Napisałem o tym Beyerdynamicowi, też zlali.
Generalnie opinię o konsbudzie (i Beyerdynamic pod kątem obsługi klienta też) mam w związku z tym złą. Banda niekompetentnych leni i olewaczy.
Aha -  a część jest dostępna, o:

https://europe.beyerdynamic.com/kopfpolster-kunstleder.html?refSrc=2876&nosto=pdp_yourrecommendations

 

Jest Konsbud Audio i Konsbud Hi-Fi. To dwie różne firmy. Ten z dopiskiem "Hi-Fi" jest dystrybutorem Beyerdynamic ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje byc klientem serwisow AKG, Beyerdynamic, Sennheiser i Ultrasone i najlepiej z tej czwórki wspominam AKG, a to za profesjonalizm, szybkosc dzialania, ceny i podejscie do klienta (patrz zdjecie tarczy zegarka w moim profilu :)).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 20:46, hammerh34d napisał:

Czy ktoś przerabial zamawianie części do Beyerow?
Napisalem do konsbudu, olali mnie. Napisalem do Soundtrade i generalnie kazalii spadać.
Napisałem do Beyerdynamica, kazali mi pisać do SoundTrade.
Generalnie jakaś paranoja. Chcę wydać kasę, a oni mnie zlewają.

 

 Ja zamawiałem pałąk i pady do t5P

Wtedy mnie obsługiwał ten człowiek:

 

Radosław Ciechomski

KONSBUD HI-FI Sp.Z O.O.
Ul. Nowa 23, Stara Iwiczna
05-500 Piaseczno
NIP:951-213-38-61
tel.22 750-23-22

Tel.kom. 607 175 002

e-mail:r.ciechomski@konsbud-hifi.pl

 

Nie wiem, czy jeszcze tam działa, bo było to 2 lata temu, ale wszystko bez problemu.

Tylko czasem trzeba poczekać aż ściągną części.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, xenofont napisał:

 

 Ja zamawiałem pałąk i pady do t5P

Wtedy mnie obsługiwał ten człowiek:

 

Radosław Ciechomski

KONSBUD HI-FI Sp.Z O.O.
Ul. Nowa 23, Stara Iwiczna
05-500 Piaseczno
NIP:951-213-38-61
tel.22 750-23-22

Tel.kom. 607 175 002

e-mail:r.ciechomski@konsbud-hifi.pl

 

Nie wiem, czy jeszcze tam działa, bo było to 2 lata temu, ale wszystko bez problemu.

Tylko czasem trzeba poczekać aż ściągną części.

 

Potwierdzam i działa wciąż :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka przyrodnicza, ostatnio pojeździłem po sklepach z kumplem który chciał kupić jakieś słuchawki, posłuchaliśmy ze 30 modeli, w tym już takie naprawdę dość drogie (Hifiman, Focal), kolega kupił... DT990 Pro. I to z przekonaniem, że nie dał się naciągnąć na kasę :)

 

Sam nie wiem co o tym myśleć, zawsze nie lubiłem DT990Pro. Ale te nowe, kurcze, dobre są. Zacząłem żałować, że kupiłem HD560S a nie 990-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kuba_622 napisał:

@audionanik Ale jaja, masz rację!

Nie wytrzymałem i pojechałem kupić te 990-tki :) Jedyna wizualna różnica w porównaniu do starych modeli, to znaczek Y na pałąku. No i kolor membran. Ale grają o wiele lepiej niż te stare, które miałem.

Słuchaj i pisz Pan, jakie to lepiej, bo nie wierzę. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

Słuchaj i pisz Pan, jakie to lepiej, bo nie wierzę. 😁

 

Znaczy lepiej od wszystkich DT990 które miałem, od T90 już niekoniecznie. Trudno tak z pamięci pisać porównania, ale stare DT990Pro zapamiętałem jako bardzo ostre, te nowe to nadal wielka V (i mam nadzieję, że jak pady się uklepią, to sopranu trochę ubędzie, bo jest go duuużo) ale nie wydają mi się bardzo ostre. Nie wiem, może ogłuchłem przez te 2 lata :)

Technicznie (detaliczność, separacja, scena) są bardzo dobre i jak w sklepie słuchaliśmy, to wstydu nie było nawet w porównaniu do dużo droższych słuchawek. Chyba z rok nie miałem w domu żadnych Beyerów ale wygląda na to, że mi się odnowiła miłość do nich :) 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, majkel napisał:

Niebieskie membrany rządzą. Ustrój magnetyczny tylko do poprawy w tym przetworniku jest, ale Tesli też to dotyczy. Z tymi membranami powiększył się też sporozakres, w jakim słuchawki grają nie wpadając w przester.

Co masz dokładniej na myśli z tym ustrojem magnetycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności