Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, hammerh34d napisał:

Pipol, asking for a friend.
Kumpel zanabył sobie walkmana (A100).
No i posłuchał sobie moich T1 z Woo i mu się podobają, dlatego też chce Beyery.
Czy poza "posłuchaj" możecie udzielić jakiejś rekomendacji? Kumpel celuje w DT990, która wersja najlepiej?...

Jak chodzi o a105 to może ich nie uciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hammerh34d napisał:

Tak, NW-A105...
Hmmm... Jakieś alternatywy?...

Tu trzeba wybrać naprawdę mocno skuteczne słuchawki. Miałem do wczoraj A105, który szalenie mi się podobał. Niestety ten grajek ma bardzo mało mocy nawet na niektóre trudniejsze doki, nie wspominając o wokółusznych. Jedyne które mi uciągał to Monolith M650 - ale to granie w stylu przeciwieństwa T1. Może ktoś tu coś w tej sprawie doradzi. Miałem kilka Beyerów na warsztacie ale to zawsze były trudniejsze do napędzenia nauszniki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hammerh34d napisał:

Aune nie wygląda źle

Słuchałem Aune B1s na meecie którejś właśnie z walkmanem. To był najciekawszy przenośny wzmak który wzmacniał już z tak lichego sygnału (chodzi mi o wysterowanie wejściowe). Mam Cayin c5Amp, ale on potrzebuje sygnału liniowego żeby był wysterowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, manuelvetro napisał:

A dt 990 edition w wersji 32 ohm ? Mi Iphone 5 w 2016 dawał radę. Ale nie znam NW-A105...

 

Sony A45 po zdjęciu blokady głośności radzi sobie z DT990 32 om bez większych problemów. Tylko w przypadku jakiś bardzo cichych nagrań zdarza mi się przekraczać poziom głośności 100. Zresztą w przypadku T90 jest podobnie.

Mam też przenośny wzmacniacz Fiio A5 ale prawdę mówiąc rzadko mi się chce po niego sięgać, bo jakiejś wielkiej poprawy jakości dźwięku nie słyszę :) Ale to pewnie zależy od poziomu audiofilstwa ;)

 

Jeżeli w A105 też można zdjąć blokadę, to nie powinno być problemu z napędzeniem DT990 32, chyba że się oczekuje jakiś ekstremalnych głośności.

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hammerh34d napisał:

Pipol, asking for a friend.
Kumpel zanabył sobie walkmana (A100).
No i posłuchał sobie moich T1 z Woo i mu się podobają, dlatego też chce Beyery.
Czy poza "posłuchaj" możecie udzielić jakiejś rekomendacji? Kumpel celuje w DT990, która wersja najlepiej?...

Edition 32 omy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciły do mnie zmodowane przez @Perula t70p. Już nie są takie ostre. Wysokie tony złagodniały, basu jakby więcej, można słuchać bez zmęczenia. I z jednej strony się cieszę, bo na to liczyłam, z drugiej jednak zmiana okazała się nieoczekiwanie trochę dezorientująca. Długo z nich korzystałam i w pewnym momencie stały się dla mnie punktem odniesienia dla innych słuchawek, a teraz ten punkt odniesienia znalazł się nagle w zupełnie innym miejscu.

Takie jak są po zmianach przydadzą mi się dużo bardziej, a jednak trochę mi szkoda tamtych poprzednich, jaskrawych i maltretujących uszy, i jedynych w swoim rodzaju...

Tak na marginesie, miał ktoś problem z odpadającymi z kopułek cyferkami? U mnie już dawno temu zostało samo zero z jednej strony, z drugiej jest pusto. 

 

20210405_220949.thumb.jpg.738a15776de1bcaba923e446205ac353.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hammerh34d napisał:

Stanęło na aune :)
Ale kto wie na czym się ostatecznie skończy. Sytuacja jest rozwojowa ;)

Z Aune miałem BU1 i tam było tradycyjnie za ostro w górnych rejonach, a bas nie miał kopa, dlatego osobiście uważam Hip Dac'a za lepsze połączenie z Beyer'ami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, domil napisał:

Tak na marginesie, miał ktoś problem z odpadającymi z kopułek cyferkami?

Podobno tak już jest w tych słuchawkach. Kiedyś dwa razy chciałem je kupić to każdym egzemplarzy części oznaczeń nie było już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności