Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Compton napisał:

T5p gen 2 grają stety, niestety inaczej niż T1 gen 2.

To co zauważył @Undertaker, przede wszystkim mają cieplejszą barwę i bliżej osadzoną średnicę.

Nie jest tak blisko jak w D7000 ani tak daleko jak TH900, jest sam raz. Ani fanom średnicowego grania ani fanom wielkiej głębiny średnicowej nie będą przeszkadzać na tyle, aby je dyskwalifikować w swoich zbiorach.

Bas IMO lepiej się zbiera i nie dudni, jak to miało miejsce w moim przypadku T1v2, o czym była mowa kilka lat temu. Jest sprężysty, rytmiczny i dynamiczny, czego brakowało mi w Denonach 7000, zwłaszcza na werblu. W najniższych oktawach nie wybrzmiewa jak najlepszy Fostex, ale bez względu na użyte źródło, cały czas jest pod kontrolą.

Natomiast co do góry, to jest jej mniej i chyba nawet z zubożeniem jej rozdzielczości, ale to musiałbym porównać 1:1 aby być tego pewien, ale z perspektywy czasu tak to u mnie wygląda (może gorszy tor?)

W TOTALu, to są bardzo dobre słuchawy. Mogę im zarzucić lekki kocyk na średnicy i brak tej najwyższej rozdzielczości i otwartości jaką posiadają najlepsze słuchawki otwarte, bo wśród zamkniętych, to IMO do 1k$ nie ma konkurencji.

IMG_8935.JPG

IMG_8933.JPG

@vonBaron, masz jeszcze jakiegoś linka do  którego można się ustosunkować?

Mam jeszcze bardzo nielubiane przez Ciebie K812. Wrzuć reckę, choćby nawet od Evila.

W sumie, to nawet jesteście do siebie podobni, o trwogo!! 

Tak samo nienawidzicie czegoś innego, co inni cenią, a czego Wy nie posiadacie.

Przykrość!

Ale czemu mam posiadać coś czego nie lubię?

Obraziłem cię jakoś że we mnie uderzasz?

Nie moja wina że nie bardzo leżą mi słuchawki które posiadasz.

Dobrze wiesz że dźwięk Beyerów mi nie leży...

Dla mnie TH-900 są to tak 2x lepsze od T5p.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vonBaron napisał:

Ale czemu mam posiadać coś czego nie lubię?

Obraziłem cię jakoś że we mnie uderzasz?

Nie moja wina że nie bardzo leżą mi słuchawki które posiadasz.

Dobrze wiesz że dźwięk Beyerów mi nie leży...

Dla mnie TH-900 są to tak 2x lepsze od T5p.

Z prostego powodu.

Wrzucasz w fanklubie słuchawek BD rzekomo negatywną reckę T5v gen2 (piszę rzekomo, bo jako ich fan i posiadacz nie interesuje mnie, kto i jakie ma o nich zdanie), człowieka który nikomu (przepraszam, mi)  nie jest znany i podpisujesz to swoim aprobującym komentarzem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 Mnie się tam podoba - taki trochę Klan się tu robi ostatnio albo jakiś inny tasiemiec z masą konfliktów i niesnasek. Jeszcze fajnie by było, gdyby uczestnicy tychże sporów rzucili nieco światła na genezę konfliktów, co by osoby, które nie oglądają od pierwszego odcinka wiedziały mniej więcej o co się rozchodzi.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

@deftones9 Mnie się tam podoba - taki trochę Klan się tu robi ostatnio albo jakiś inny tasiemiec z masą konfliktów i niesnasek. Jeszcze fajnie by było, gdyby uczestnicy tychże sporów rzucili nieco światła na genezę konfliktów, co by osoby, które nie oglądają od pierwszego odcinka wiedziały mniej więcej o co się rozchodzi.

 

Chodzi o to, że jak wchodzę w fanklub Beyerdynamic, to chcę poczytać, że moje słuchawki są najlepsze, a nie że tam komuś się nie podobają ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vonBaron napisał:

to skąd ten wybuch?

Taka refleksja mnie naszła jako bezstronnego obserwatora🤔. To jest fanklub Beyerdynamic. Jak wejdziesz do klubu np. harleyowców i powiesz "wasze motocykle są beznadziejne i do d..y" to reakcja łatwa do przewidzenia.

Edytowane przez deadman42
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deadman42 napisał:

 To jest fanklub Beyerdynamic. Jak wejdziesz do klubu np. harleyowców i powiesz "wasze motocykle są beznadziejne i do d..y" to reakcja łatwa do przewidzenia.

No tak, ale oni są bardziej zapiekli i np. uważają, że lepiej mieć siostrę w burdelu niż jeździć japońcem; 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę, jak kij w mrowisko :) Wybaczcie, nie będę już nic pisał po alkoholu, ale jak już zacząłem do dokończę :D Moja sygnatura też nie jest na czasie, także spokojnie, ale różne zabawki cieszą w różny sposób, nawet te tanie ;) T1 nie są dla mnie, jako flagowiec trochę byłem zawiedziony nimi, może zbyt wielkie oczekiwania miałem albo po prostu zupełnie mi nie podeszły. Przypominały mi nieco poprawione T90, które z kolei te 3-4 lata temu dla mnie były żyletkami i ciężko się ich słuchało.

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem, że są do niczego, tylko, że ja im po prostu podziękuję. Jak widać niektórych trochę to dotknęło, ale nie miałem takiego celu. Pierwsze porządne moje słuchawki to były DT990Pro kupione jakieś 6 lat temu i mam do nich sentyment do dziś, potem robione open mody itd. Kiedyś myślałem, że wyższy model będzie jeszcze lepszy i powinien się bardziej spodobać, ale tak niestety nie było.

 

DT1770/DT1990 bronią się mimo sporo wyższej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, prolim napisał:

Nie przejmujcie się, że wam się T1 nie podobały. Po prostu nie jesteście jeszcze gotowi.,,

Już nie jestem gotowy. 

 

Ostatnio dostałem na testy słuchawki dokanałowe robione przez Beyerdynamic dla Astell Kern symbol bodajże T9i. To jest manifest żartu, znam słuchawki za 49zl (phiaton) które grają zdecydowanie lepiej, lepiej w każdym zakresie. 

Edytowane przez Roo_Volt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności