Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, neonlight napisał:

Montuje się tak samo, tylko różnią się wymiarami.

Dokładnie tą miałem na myśli.

 

Chyba jednak nie tak samo, bo nie widzę tutaj rzepu ani nap. Ten model wygląda na nasuwany (?) na pałąk?

 

Edit:

 

Już znalazłem, jest zatrzask.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 06:00, Rafacio napisał:

Amirony to zaś zamulone nieporozumienie. Do tego paskudny zamsz czy co to tam na nich jest. Dla fanów planarów to i tak może być za jasno.

Ostatnio, gdy założyłem Takstary HF580 zaraz po DT880 PRO wyszło mi, że wielkiej różnicy w jasności nie ma. A nawet się zastanawiałem czy to nie ten sam poziom jasności. Nie wiem jak grają inne planary, ale o Takstarach powiedziałbym, że stoją po jasnej strony mocy.

 

W dniu 30.07.2020 o 00:23, Kuba_622 napisał:

Ja swoje DT880 600 podpinałem do A20 i ten wzmacniacz z nimi wydawał się dobrze dobranym połączeniem (jak na tę półkę cenową), z drugiej strony nie trzeba się bardzo trudzić, żeby DT880 zagrały tak sobie, wystarczy podłączyć je choćby do popularnego Aune X1S.

A na czym polegała różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 06:00, Rafacio napisał:

Amirony to zaś zamulone nieporozumienie. Do tego paskudny zamsz czy co to tam na nich jest.

 

To jest Alcantara. Można nie lubić ich dźwięku, ja zdecydowanie nie jestem fanem, ale wykonanie jest z materiałów wysokiej jakości. Do tego ta poduszka na pałąku jest niesamowicie wygodna przy dłuższych odsłuchach :)

 

 

22 godziny temu, bob2000 napisał:

 

A na czym polegała różnica?

 

Aune X1S to ostry, płaski dźwięk. Zarówno z DT880 jak T90 wręcz ciężko mi się tego słuchało. A20 to też nie jest z pewnością najlepszy wzmacniacz na świecie, ale dodawał DT880 takiej przyjemnej słodkości na średnicy, lubiłem to.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantrę miałem w Lancii na siedzeniach i desce rozdzielczej. Alcantrze amironowej raczej bliżej do słabego zamszu, przechodzącego w gąbkę.

Alcantrę miałem w Lancii na siedzeniach i desce rozdzielczej. Alcantrze amironowej raczej bliżej do słabego zamszu, przechodzącego w gąbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy góra w DT990 faktycznie jest tak zabójcza? Chodzi mi po głowie wersja 32 Ohm sparowana z jakimś adapterem BT od Fioo (docelowo btr5 po balansie) do słuchania muzyki na leżąco, z dala od kompa. Sprawdzą się do spokojnego słuchania youtuba? Szukam czegoś funowego z dobrą sceną,  idealnie gdybym mógł odejść od toru stacjonarnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od konkretnej sztuki, 3 szt 3 różne grania a wszystkie 990/250ohm zależy też od kondycji padów.

Wiek to pół roku, 2 lata, 4 lata.

 

Siakalakabum ucichł bialy szum...

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tybysh napisał:

Czy góra w DT990 faktycznie jest tak zabójcza? Chodzi mi po głowie wersja 32 Ohm sparowana z jakimś adapterem BT od Fioo (docelowo btr5 po balansie) do słuchania muzyki na leżąco, z dala od kompa. Sprawdzą się do spokojnego słuchania youtuba? Szukam czegoś funowego z dobrą sceną,  idealnie gdybym mógł odejść od toru stacjonarnego. 

 

Dla mnie w wersji 990 edition 250 nie była zabójcza, absolutnie nie, było jej sporo i przez granie mocną V-ką dźwięk był taki "odchudzony"/zdystansowany. Ale sama góra była gładka bez ostrości. Za to w DT990Pro to już góra była zabójcza :D Ale tam jest o wiele silniejszy nacisk pałąka niż w wersji edition i to chyba przez to.

 

W dniu 14.08.2020 o 21:08, Rafacio napisał:

Alcantrę miałem w Lancii na siedzeniach i desce rozdzielczej. Alcantrze amironowej raczej bliżej do słabego zamszu, przechodzącego w gąbkę.

Alcantrę miałem w Lancii na siedzeniach i desce rozdzielczej. Alcantrze amironowej raczej bliżej do słabego zamszu, przechodzącego w gąbkę.

 

No widzisz, a w moich Amironach materiały były świetnej jakości, nawet nie ma co porównywać do K701 które wyglądają przy nich jak plastikowa zabawka. O wygodzie Amirony vs. K701 austriackie też nie ma co gadać, bo ta miękka poduszka w Amironach sprawia, że to są jedne z najwygodniejszych słuchawek, a K701 to jakieś chore narzędzie tortur...

Czytając Twoje opisy dźwięku Amironów i teraz opisy wykonania to się zastanawiam, czy Ty po prostu nie miałeś jakiś podróbek? :D Kupiłeś swoje Amirony na Aliexpress może? :D ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, po co miałbym kupować słuchawki gorsze moim zdaniem od tych co już maiłem (co wiedziałem po krótkim odsłuchu)?. Miałem pożyczone bo była ku temu okazja. Dla mnie Amirony grały jak zza koca. Swoją drogą jeszcze w życiu nie kupiłem nic na podanym przez ciebie portalu. I raczej nie kupię.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Rafacio napisał:

Swoją drogą jeszcze w życiu nie kupiłem nic na podanym przez ciebie portalu. I raczej nie kupię.

Nie nadymaj sie tak bo zaraz Kubie sprezentuje wykalaczke i Cie przebije baloniku :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

Ja tam się ostatnio uzależniłem od kupowania na Ali, tyle tam rzeczy o których człowiek nawet nie wiedział, że są mu potrzebne, dopóki ich nie zobaczył :D Na przykład:

Nie wiem jak na to trafiłeś, ale całkiem interesujące przedmioty :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

I podobno 32 Ohm to co to za nowe flagowce ;) 

Może ma trafić do większej ilości Rzeszy.....odbiorców ;)

A tak poważnie. To wydaję się, że widać taki trend u producentów z obniżką Ohm, a może będzie kilka wersji omh jak w tańszych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i t5p III gen też są. https://www.worldshop.eu/en/product/beyerdynamic-T5-High-End-Tesla-Headphones-3rd-gen.-Black/1760051?p=dbz8G7jtqq0

Na head fi są tematy odnośne t1 i t5p, ale nic specjalnego nie napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Rakos napisał:

Popieram opinię.

imao nowe beyery wyglądają... Może przemilczę. 

Tak samo jak stare tylko z dziurami w obudowie? Trzeba mowic odwaznie, nie milczec ;) Tu nawet nie ma o czym milczec w sumie Ani mowic...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jak grajo a nie wygladajo. Ja nie kupuje domowych słuchawek po to by się na nie gapić albo wystawiać na wybieg xD

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności