Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, deftones9 napisał:

Maryjo jak ten zestaw gra, do metalu najlepsze co słyszałem w życiu :) nawet skarboneczka o ciekawych kształtach zadowolona z odsłuchów...

Uprzedzam pytanie...tak, moja :D

Podsumowując, gra to wybitnie. Niestety na dosyć słabych kablach aktualnie ale to się zmieni. 

IMG_20200410_124236.jpg

Zestaw muzyczny fajny, sam mam na oku T1 v2. Chciałbym się wreszcie przekonać jak one grają bo nie słyszałem. Ale skarbonka c**jowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybysh to jest nieco inne granie.Za krótko miałem na głowie audeze żeby sie jakoś odnieść, jak będe miał już na własność bejery to ci podeśle se posłuchasz.A potem zobaczysz audeze i cos wybierzesz.

Dżon ta skarbonka ma wiele zastosowań ale nie było mi dane jeszcze tego zweryfikować i raczej nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deftones9 napisał:

Dżon ta skarbonka ma wiele zastosowań

 Stop right there. Nie chcę nic wiedzieć o jej zastosowaniach :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, retter napisał:

Skarbonka taaaa nie chcesz mówić że to fajka do palenia zioła 😜 bo jak by to wyglądało emoji16.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

 

Już wiadomo dlaczego tak t5 tak dobrze grajo emoji16.pngemoji39.png

- Tapatalk

 

 

 

 

''Przepraszam ale już dziś nie możesz dodać żadnych reakcji'' :D Retter nie wiem skąd jesteś ale podejrzewam że z sosnowca skoro takie fajki u was robią :) palić nie pale, już swoje przepaliłem z czasów pracy w holandi, szkoda głowy na to na dłuższą mete.

Aro t1 też bym posłuchał tylko czytałem że przy nich wiertło wchodzi do ucha ale nie wiem ile w tym prawdy.Jeśli tak to ja podziękuje :D

 

Edit: fail, wawa :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, deftones9 napisał:

@tybysh to jest nieco inne granie.Za krótko miałem na głowie audeze żeby sie jakoś odnieść, jak będe miał już na własność bejery to ci podeśle se posłuchasz.A potem zobaczysz audeze i cos wybierzesz.

Dżon ta skarbonka ma wiele zastosowań ale nie było mi dane jeszcze tego zweryfikować i raczej nie będzie :D

 

Dzięki za propozycję ale lepiej mi ich nie wysyłaj, nie stać mnie na nie:) Powoli w głowie układam sobie modele do przesłuchania na 2021 r. (Akg K712Pro, LCD-1, LCD-2C, DT 1990 Pro, TH610). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tybysh napisał:

 

T5p lepiej łoją metal od lcd2c? 

Powiedzmy, że słowo "łoją" nie pasuje do LCD2C.

33 minuty temu, John Grado napisał:

Zestaw muzyczny fajny, sam mam na oku T1 v2. Chciałbym się wreszcie przekonać jak one grają bo nie słyszałem. Ale skarbonka c**jowa. 

Ja Ci radzę T1 v1. Jakby ktoś sprzedawał te modowane, co miał @euter, to bierz. Tyle, że obecny właściciel chyba słusznie się nie ujawnia, a po prostu ich używa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel napisał:

Powiedzmy, że słowo "łoją" nie pasuje do LCD2C.

Dokładnie. Te słuchawki nie mają takiego specyficznego uderzenia uformowanego  przez twardość faktur na średnim i wysokim basie. Basu jest dużo, jest okej ale brakuje mu czegoś co często jest opisywane w zachodnich recenzjach przez recenzentów jako "bass slam" albo "drum impact". One robią takie klasyczne basowe boom dlatego słowo łoją nie pasuje. Łoją to np Grado PS500, Fostexy, Ultrasony albo te Pionki co mam w sygnaturze. Ostatecznie po zakupie ich sprzedałem dość szybko. LCD2C do metalu są chyba zbyt... masłowate.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a ja z pomorza i też grzybów w ciul :D Dżon i tu chodzi o to że każdy słyszy inaczej.Trzech moich znajomych ma LCD2C do metalu i są mega podjarani jak opisują ich gre.Koleżanka która gra w zespole ma z kolei LCD3 i też zachwala.Za to mój kuzyn ma TH900 które jak założyłem na głowe tak po 5minutach ściągnełem bo dla mnie niesłuchalne a za cene jaką za nie wołają to bym jaja ucinał.Ja słuchałem 2c i pierwsze wrażenie były mega pozytywne.Ale tak jak piszesz do dynamików nie ma co ich porównywać.

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też one podobały ale nie formowały basu w takich szarżach gdzie chciałbyś usłyszeć taką dobitną twardość i wykończenie z przytupem. Wjeżdża  jakiś mocny bit, czekasz na przywalenie i twardość, wygarnięcie z takiej głębi na mocny kick żeby to poczuć naprawdę.... a tu tylko takie jednostajne boooom. To dobrze gra i ładnie i w ogóle, ale w tym nie ma takiej efektywności, to nie tak chciałbym słyszeć jakiś metalstep, metal, rock, dubstep, hard elektro. To jest zbyt grzeczne i jednostajne, nie potrafię wejść w ten przekaz, może by się dało ale to chyba majkel by musiał specjalnie wzmacniacz zrobić. (Ale czy to ma sens?)  Tylko to mi wyszło jak posłuchałem dłużej u siebie, w sklepie tak ich nie odebrałem jak słuchałem, bo było też parę innych modeli. LCD3 są fajne, podobały mi się, te słuchawki grają.. ładnie. To jest najwłaściwsze słowo. Ale "ładnie" nie jest w stanie mnie zatrzymać na dłużej. Zapewne większość osób jest. Ale tak w ciemno strzelam że te LCD2C lepiej od Beyerów T5 chyba nie zagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce lepiej grających, ja chce mieć poprostu dobre planary do kompletu i tyle.Napewno wezmę te lcd najpierw na odsłuch porządny i wtedy zobacze.Zaimponowały mi te szczegóły i przestrzeń w planarach i gdyby nie ta nuda, ten brak dołu w 400i to pewnie bym sobie je już dawno zostawił.Ale poszły dalej, nudy.

Wesołych świąt

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od "masła" Mam DT-150, teraz bym z chęcią przygarnął słuchawki lekko ocieplone na górze ale z czytelnymi gitarkami i z basem, który po uderzeniu stopki w perkusji ma w sobie nóż i powietrze, ciężko mi to dokładnie określić. Kiedyś słuchałem T70 z padami od HM i to bylo granie na równi z DT-150 w metalu ale z minimalnie szybszym basem, teraz bym szukał czegoś jeszcze szybszego.

 

Bez przesłuchania kilku par się nie obędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to tak, no jako drugie całkowicie inaczej grające okej. Można je mieć w obwodzie. 

 

A słyszał ktoś Beyery A&K AK T1p 32 ohm? To to samo brzmieniowo co zwykłe T1? 

1 minutę temu, tybysh napisał:

Od "masła" Mam DT-150, teraz bym z chęcią przygarnął słuchawki lekko ocieplone na górze ale z czytelnymi gitarkami i z basem, który po uderzeniu stopki w perkusji ma w sobie nóż i powietrze, ciężko mi to dokładnie określić

Mówisz o Grado RS2e ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, John Grado napisał:

Więc to tak, no jako drugie całkowicie inaczej grające okej. Można je mieć w obwodzie. 

 

A słyszał ktoś Beyery A&K AK T1p 32 ohm? To to samo brzmieniowo co zwykłe T1? 

Mówisz o Grado RS2e ;) 

 

O ile dla większości ludzi wizualnie DT-150 są paskudne tak właśnie ja oceniam wszystkie grado...ale dodam je do swojej listy, może kiedyś uda mi się założyć je na głowę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają wybitnie, ale całkowicie rozumiem ludzi, którzy na taką prezentację psioczą. Warto sprawdzić na pewno. Z wygodą jest ok, ale to słuchawki nauszne, więc po kilku godzinach już mnie denerwują. Acz i tak mniej niż większość wokółusznych z racji noszonych okularów (eh, Audeze...).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Seler666 napisał:

Grają wybitnie, ale całkowicie rozumiem ludzi, którzy na taką prezentację psioczą. Warto sprawdzić na pewno. Z wygodą jest ok, ale to słuchawki nauszne, więc po kilku godzinach już mnie denerwują. Acz i tak mniej niż większość wokółusznych z racji noszonych okularów (eh, Audeze...).

 

Szkoda, ja nie trawię nausznych, muszę mieć wiadro na małżowinach, dlatego tak lubię DT-150. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS2e są piękne moim zdaniem i tak też grają. Ja im bym pomógł tylko zamieniając te plasticzki w konstrukcji na metal i mamy piękność. No i cieńszy kabel plus usunięcie farbki z przetwornika, czerwona w ogóle tam nie pasuje.  Miałem RS2e w domu i DT150 obok :D RS2e wizualnie da się pomóc właśnie tak jak napisałem a DT150... nie da się ;)  Reszta to kwestia gustu, można lubić drewno i ten design Grado albo nie :) 

 

DT150 zostawiłem bo zawsze dobrze mieć jakieś duże wygodne zamknięte słuchawki które nie robią papki z dźwięku no i jakiś sentyment mi został do nich. RS2 i PS500 zostały poświęcone na rzecz Pioneer Master1.

2 minuty temu, Seler666 napisał:

Ale nie namawiam.

A ja owszem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, John Grado napisał:

RS2e są piękne moim zdaniem i tak też grają. Ja im bym pomógł tylko zamieniając te plasticzki w konstrukcji na metal i mamy piękność. No i cieńszy kabel plus usunięcie farbki z przetwornika, czerwona w ogóle tam nie pasuje.  Miałem RS2e w domu i DT150 obok :D RS2e wizualnie da się pomóc właśnie tak jak napisałem a DT150... nie da się ;)  Reszta to kwestia gustu, można lubić drewno i ten design Grado albo nie :) 

 

DT150 zostawiłem bo zawsze dobrze mieć jakieś duże wygodne zamknięte słuchawki które nie robią papki z dźwięku no i jakiś sentyment mi został do nich. RS2 i PS500 zostały poświęcone na rzecz Pioneer Master1.

A ja owszem ;) 

 

U mnie już nie ma czerwieni na przetworniku. Ponoć stosunkowo niedawno się jej pozbyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

Za to mój kuzyn ma TH900 które jak założyłem na głowe tak po 5minutach ściągnełem bo dla mnie niesłuchalne a za cene jaką za nie wołają to bym jaja ucinał.

 

Miałem kontakt z TH900 przed rokiem i po równie krótkim kontakcie z nimi zareagowałem podobnie. Dla mnie było za jasno oraz za szczupło. Z kolei koledze, który je miał, najmniej przypadły do gustu Eleary.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Seler666 napisał:

Też nie trawię nausznych, ale Grado jakoś leżą, bo one same w sobie są lekkie jak piórko. Ale nie namawiam. ;)

lekkie, jak "piórko" to są do modelu 125, od 325i to kowadła, no może jeszcze poza drewniakami, ale.. ja się nie znam, to się wypowiem. 👍

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności