Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiedziałbym, że mają małą przestrzeń. Jest mniej więcej jak w DT770 (czyli chyba spora, jak na zamknięte), ale źródła pozorne są większe - może stąd niektórzy to odbierają jako mniejszą scenę. Precyzja źródeł pozornych, separacja jest zauważalnie lepsza, niż w DT770. W porównaniu z DT150 nie wiem; zakładam, że 150 i 770 to technicznie zbliżony poziom? Może się mylę :)

Basu jest w 1770 sporo i ma dobrego kopa, nie powinny rozczarować. Ale nie wiem, czy to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Powiedziałbym, że od DT1990 i Amironów trochę odstają pod względem jakości (poza basem). Ale dla mnie wszystkie zamknięte Tesle były gorsze niż ich otwarte odpowiedniki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, John Grado napisał:

A Sennki HD25 1 II Basic?

 

Bardzo fajne słuchawki, dość równe granie, łatwe do wysterowania. Świetnie nadają się do pracy w biurze. Ale jeśli szukasz mega basu, to dt150 będzie lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marekhall napisał:

 

Bardzo fajne słuchawki, dość równe granie, łatwe do wysterowania. Świetnie nadają się do pracy w biurze. Ale jeśli szukasz mega basu, to dt150 będzie lepszym wyborem.

DT150 mam, ****o tam w nich basu jest na dobrą sprawę, znaczy objętość jest ale zwarcie i kick to słabiej, takiej solidnej buły to nie ma. PS500e w niczym im nie ustępują tylko więcej sopranu mają. Bas to mają D8000 i Tribute 7 kurde. Tam to się dzieje w elektronice. A te Ultraosne DXP dobrze kopią?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, porównywać DT150 z 3 razy droższymi ps500 to trochę nie fair :D

Dobry bas znajdziesz też w Denonach D7000. A rozważałeś Sony MDR-V900? Tam też ciut basu było (no i może też lekka v-ka, ale taka przyjemna:))

DXP nie mialem, wiec nie jestem w stanie ich opisac. Jednak patrząc na parametry byc moze jest to budzetowa (za 2kzl:)) wersja Signature DJ, bo wielkość i impedancja przetwornika jest taka sama. Pierwsze co ich może różni to fakt, że starsze modele mają pady i obicie palaka wykonane ze skory. DXP przy nich nie wygladaja tak elegancko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Compton napisał:

Nie słuchałem ich ale ponoć mają bliską monitorowa średnicę i małą przestrzeń

Nieprawda, właśnie scenę i holografię mają dobrą, jak na zamknięte, tylko ogólnie dźwięk ciemny (jak na Beyer'a o dziwo! :D) , z mocnym kick'iem na basie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale czy ktoś z fanów może mi napisać jak grają t1? Zwlaszcza w porównaniu do t90? I czy warto?

Już założyłem temat że chcę słuchawek innych niż lcd2c i dostałem tam poradę, ale doszedlem do wniosku, że nie chcę więcej tego samego, a właśnie czegoś innego. A podobno beyery z woo fajnie się komponują...

 

Edit: Aaaa, pal licho. Biere t90, ponoć bardziej funowe...

 

Edit2: Noooo, jest inaczej jak cholera. Powietrze, precyzja, wysokie w ilościach hurtowych - ale bez krwi z uszu jak w modelach których dotąd słuchałem. Blachy zwłaszcza robią wrażenie. Stereo niezłe, choć spodziewałem się więcej, pozycjonowanie prawo-lewo fajne, przód-tył gorzej. Bas jest i jest go w sam raz dla mnie. Bardzo fajne słuchawki. Na mojo jest nieco inaczej, niż na woo, co ciekawe głównie widzę różnicę w górze... A może to jednak kwestia DACa?... ;)

Anyway, podoba mi sie. Warto było.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

10 minut temu, Aro91 napisał:

Panowie ile mniej więcej wytrzymają pady skórkowe od nowości w DT150?

Mowa o tych oryginalnych, bo słyszałem ze po 2 miesiącach zaczynają się łuszczyć i powoli będą pękały?

 

Maks jakieś 3 lata bym powiedział, po 2 latach takiego codziennego użytkowania już wyglądają mocno  nieciekawie, tracą fakturę, sztuczna skórka robi się obskurna. Te gąbeczki w środku zbierają kurz, jakiś ewentualny łupież i takie nieciekawe rzeczy. Radzę wymienić maks co półtora roku ze względów higienicznych chociażby., a najlepiej co rok jeśli będa na głowie co najmniej po parę godzin dziennie jako jedyna para. U mnie tak długo było, teraz są w opłakanym stanie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aro91 napisał:

Panowie ile mniej więcej wytrzymają pady skórkowe od nowości w DT150?

Mowa o tych oryginalnych, bo słyszałem ze po 2 miesiącach zaczynają się łuszczyć i powoli będą pękały?

 

Jeżeli mnie pamięć nie myli to moje zaczęły się sypać po 18 miesiącach.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na testy (niestety nie było ich na meet) przyjechały DT1990, jestem ciekaw ich sygnatury. Wykonanie, materiały dobrej klasy... trochę uciskają na szczękę i uszy, ale może się ułożą.

 

10DEC648-3E8B-4561-8912-BD379D1033E6.jpeg

E2E38C34-DF7B-4724-887A-9319781E8EA9.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Name44 napisał:

Będziesz zadowolony 👍🙂

A dlaczego tak myślisz? Na razie jest dobrze, choć nie wiem czy na dłuższa metę nie będą za męczące... to nie są słuchawki na miłe popołudnia, wymagają skupienia i troszkę „ssss” daje się we znaki.

Dla wyjaśnienia na razie słucham na CMA Twelve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prolim napisał:

Nie będzie zadowolony 😉 To nie jego granie.

No proszę następny który wie lepiej 😁, to granie może się podobać tylko trzeba złagodzić troszkę górę... uff teraz mi sssssyczyyy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Compton napisał:

Tam są dwa rodzaje padów.

Na dwóch tak syczą?

Jaki mają przebieg?

Tak, są dwa rodzaje.

w sumie nie wiem na których słucham, te były założone, opisów brak

raczej nie są wygrzane, wyglądają na nowe...

zależnie od kawałka raz jest b.dobrze a raz trochę sybilizują, ale nie jest to tak że nie daje się słuchać... nie wiem czy się przyznawać, ale chyba ci na chwile je podkradłem, sorry Compton, wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przełączyłem się na lampowy WBA... chyba lepiej, choć bas się trochę rozmywa

Mam jeszcze swoje pady, ze skóry, które powinny też pasować do DT1990

Wychodzi ze słucham na analitycznych... trzeba zmienić na balans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dobry w takim opisywaniu słuchawek... LCD-XC pożyczyłem, ale

.. DT1990 są jaśniejsze, wydają się bardziej detaliczne. średnica jest troszkę oddalona, tak to odbieram

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności