Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie chcę zakładać nowego wątku na ogólnym forum, więc zadaję pytanie tutaj (bo dotyczy T70)... proszę o opinię. Do Beyerdynamic T70 lepiej Aune X1s czy może Arcam rHead+ FiiO D03K. Arcam wygląda solidnie a za te pieniądze to prawie okazja (poniżej 1000PLN) a Aune znany, przebadany i z Dac na pokładzie. Co się lepiej zgra z T70?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2018 o 13:23, chico99 napisał:

@snuffdbko dzięki za pomoc. Jak się wie gdzie złapać i jak pociągnąć:P to wszystko jest łatwe i proste. Mam jeszcze jedną kwestię. Do tej pory miałem raczej nowe rzeczy, czy pady w DT990 wytrzymają kąpiel. Nie porozklejają się?

Ja swoje wrzuciłem do pralki i nic się nie stało. 

 

Od niedawna mam DT990 Pro i często przy mocnym basie np początek tego utworu lewy przetwornik szeleści, te słuchawki tak mają czy mam uszkodzony egzemplarz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam już nie wiem, bo słyszę takie jakby wibracje i może jednak tak ma być w utworze, a ja przesadzam. Jak zakładam Beoplay H6 też w sumie to słyszę, ale nie tak dobitnie jak w DT990. 

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

do laryngologa ... :P

 

Moje FT990 też czasem katowane basem, nie zdradzają takich oznak.

A Aune X1s bywa odkręcony konkretnie. @Soundman1200 thx, x1s sprawuje się świetnie:)

Podłączyłem teraz też do Aune X1S i przy tym utworze co wrzucałem na początku to lewa słuchawka bardziej popada w wibracje, rozumiem że ty tak nie masz? 

@Soundman1200 także dzięki za X1S, również sprawuje się świetnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Caution napisał:

 

 

Od niedawna mam DT990 Pro i często przy mocnym basie np początek tego utworu lewy przetwornik szeleści, te słuchawki tak mają czy mam uszkodzony egzemplarz? 

 

Nie koniecznie uszkodzone. Membrany tych głośniczków są lepkie i często wyrasta tam las z różnych włosków i innych paprochów. Czasami wystarczy jeden włosek i mogą pojawiać się takie efekty, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W żadnym wypadku, z niczym nie miały kontaktu oprócz rąk.

U mnie wygląda to tak, lewa muszla 

Do tego dosłownie w moment byłbym w stanie całą białą farbę zmazać - wystarczy przejechać suchym palcem. Obok liter widać nawet białe smugi, choć nie wiem czy zdjęcie to uchwyciło.

Katastrofalna fuszera czy coś innego?

P1110441.jpg

P1110443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... dziwne. Moje używam od kilku miesięcy, specjalnie ich nie oszczędzając w terenie.

W końcu to mobilna wersja 32ohmy.

I jest tak jak na fotce. Napis wygląda jak w nowych słuchawkach.

Może w którejś wersji zaoszczędzili na farbie i pomalowali słabą jakościowo.

 

Ale z drugiej strony, to czym się przejmujesz. To tylko napis.

Najważniejsze żeby dobrze grały, a tak chyba jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę popytałem znajomych, nikt nie ma takiego problemu.

U jednego zauważyłem dużo mniejsze, ale podobne obtarcia.

Powodem było jednak trzymanie słuchawek w etui, niezbyt

przystosowanym do tego modelu. Tylko, że biała farba która

pozostała na napisach, dobrze się trzymała i palcem raczej

jej ścierać się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności